Sysmex Turkey
Menu

Bakış açınızı değiştirir

XN-L Serisi

Hematoloji alanında dünya liderlerinden biri olarak, bizler sizin çalışmalarınızı daha kolay, daha verimli ve daha etkin hale getiren çözümler sunmayı kendimize görev biliyoruz. 2011 yılında, hematoloji alanında kalite ölçütü olan, amiral gemimiz XN Serisini kullanıma sunduk. Bazıları için, bu kadar kapsamlı bir çözüm fazla büyük olabilir. Şimdi de XN-L Serisiyle birlikte, XN kalitesi ve Sysmex’in bilgi birikimi ve destek hizmetleri kullanımınıza sunuluyor.

HEMATOLOJİ OLANAKLARINIZI BİR ADIM ÖTEYE TAŞIR

İster 3 bölümlü bir diferansiyel cihazdan geçiş yapıyor olun, ister mevcut bir analizörü yeniliyor olun, tüm XN-L modelleri büyük cihazların kalitesini mükemmel bir fiyat-kalite oranıyla sunan tam 5 parçalı diferansiyel analizörlerdir.

Yeni XN-L Serisi üç model olarak sunulur: XN-350, XN-450 ve XN-550. Bunların her biri ayrıca mükemmel bir ikincil analizör olarak birincil analizörünüz kullanılamadığı zamanlarda bile size güvence sağlar.

SINIFINDA LİDER TANI ÖZELLİKLERİ

Artık, ne kadar uzmanlaşmış olursa olsun müşterilerinizin taleplerini yerine getirebilir ve bu sektörde diğer rakiplerin cihazlarında bulunmayan, sınıfında lider tanı olanakları sunabilirsiniz. Elbette, satış ve servis ağımız içinde, sertifikalı personelimizden ve denetimli servislerimizden bilgi ve hizmet bakımından tam destek de alırsınız.

Hatta, vücut sıvıları gibi yeni tanı disiplinlerine de kapı aralayabilirsiniz. ya da tam bir simir iş akışı oluşturmak için morfoloji çözümlerimizden birini ekleyebilirsiniz.

GELECEĞE HAZIR

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin için bir XN vardır. Ve ölçeklendirilebilir olduklarından, müşterilerinizin talepleri değiştikçe yeni klinik ve üretkenlik değerleri ekleyerek veya daha ileri profesyonel hizmetleri tercih ederek ve Genişletilmiş IPU ünitemize bağlanarak yükseltme yapabilirsiniz.

XN düzeyinde kalite. Güvenilirlik. Sınıfında lideri tanı özellikleri ve destek. Ve yeni tanısal disiplinler. Tamamı uygun bir fiyat karşılığında. İşte bu bakış açınızda bir değişikliktir...

GERÇEK SYSMEX HEMATOLOJİ ANALİZÖRLERİ

Üç analizörün her biri, Sysmex'in etkisi kanıtlanmış floresans akış sitometrisi, hidrodinamik odaklanma teknolojilerini ve hemoglobin tespitine yönelik siyanürsüz SLS yöntemimizi içinde barındırır. Analizörlerimiz, teknolojik performans ve teknik özellikler bakımından bu sektördeki rakiplerinden üstündür (1) ve ayrıca arızalar arası ortalama sürenin (MTBF) yerleşik ve kanıtlanmış analizörlerimize yakın düzeyde olması beklenmektedir.

1 Hotton J. et al. Performance and Abnormal Cell Flagging Comparisons of Three Automated Blood Cell Counters. Am J Clin Pathol 2013;140:845 – 852

SİSTEMLERİNİZİ İHTİYAÇLARINIZA GÖRE YÜKSELTİN

Amiral gemisi XN Serisine ait esnek XN APP konseptiyle, sisteminizi istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Bu şekilde yatırımınız güvence altında kalır ve hematoloji çözümünüz sizinle ve müşterilerinizin ihtiyaçlarıyla birlikte büyür. Sistemler ayrıca gelecekteki APP'ler için de hazırdır ve size sürekli bir büyüme perspektifi kazandırır.

Aşağıdakilere değer kazandırabilirsiniz:
Bunun için şunları seçmeniz yeterlidir:

  • rutin hematoloji ve özel testler,
  • iş akışı verimliliği ve
  • bilgi ve iş akışı yönetimi
  • klinik değerler,
  • üretkenlik değerleri ve
  • profesyonel hizmetler.

Our solutions

XN-350

XN-350

Kompakt 5 bölümlü diferansiyel analizör

Detayları
XN-450

XN-450

Kompakt 5 bölümlü diferansiyel analizör

Detayları
XN-550

XN-550

Kompakt 5 bölümlü diferansiyel analizör

Detayları
XN-L Pure

XN-L Pure

Bakış açınızı değiştirir – Her laboratuvar için XN teknolojisi

Detayları
Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.