Sysmex Turkey
Menu

Kalite Kontrol

Kalite önemlidir

Sysmex hematoloji pazarında dünya lideridir. Biz bu kademeye, kaliteyi mutlak bir öncelik olarak kabul ederek ulaştık. Yaptığımız her şeyde. Analizörlerimizin kalitesinden hizmetimize, diğerleri ile etkileşim şeklimize kadar. Kalitenin önemli ve müşterilerimizle doğrudan ilgili olduğuna inanmamızın birçok nedeni vardır. Tutarlılığın sağlanması için kalitenin devamlı olarak izlenmesi gerekir.

Sadece iyi bir ürüne ve hizmete sahip olmak yeterli değildir. Analizörü ve reaktif sistemini içeren tüm sistemin güvenilir olduğundan emin olmamız gerekir. Ve muhtemel sistematik hataları tespit edebildiğimizden emin olmamız gerekir. Neden? Çünkü bunlar teoride sağlıklı hastaların sağlıksız görünmesine veya sağlıksız hastaların tespit edilememesine neden olabilir.

Analitik cihazlarınıza ve sonuçların doğruluğuna tam olarak güvendiğinizi biliyoruz. Biz makinelerimizin güvenilir olmasını sağlamak için önceden gerekli olan her şeyi yaptık. Ancak yine de bunları kontrol etmemiz ve cihazların performansını sürekli olarak izlememiz gerekmektedir. Sonuçlarının kalitesini etkileyebilecek her bir faktörü sistematik olarak izlemekte ve değerlendirmekteyiz. Bu aynı işin yeniden yapılması durumlarını en aza indirir ve bizim pazar lideri konumumuzu korumamızı sağlar. Ancak en önemlisi, hastalarınızın iyileşme şansını arttırmak anlamına gelir.

Bir diğer konu da sektörümüzün kurallara ve yönetmeliklere ihtiyaç duyuyor olmasıdır. Bunlar mümkün olan en yüksek standartların sürdürülmesini sağlar. Uygulamada bu durum, kalite kontrolünün ulusal politikalar doğrultusunda belgelendirilmiş olması gerektiği anlamına gelir.

O halde neden Kalite Kontrolü?

Doktorların sonuçların güvenilir olduğunu BİLMELERİ gerekir. Biz sonuçların kalite kontrolü yapılmış bir ortamda elde edilmesini sağlamak için elimizden geleni yaparak katkıda bulunuyoruz. Böylece analizörlerimizin kalitesinden tam anlamıyla yararlanılabilmesini sağlıyoruz. Bu sayede, doktorlar normal bir sonuçtaki sapmaların sadece hastanın klinik durumuna bağlı olduğunu ve teknik sorunlardan kaynaklanmadığını güvenli bir şekilde varsayabilirler.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.