Sysmex Turkey
Menu

Teknoloji

Tüm esasları kapsayan bir teknoloji yelpazesi

Sysmex tanı cihazları dünya genelinde güvenilirlikleri, doğrulukları ve kalitesiyle bilinmektedir. Yaklaşık kırk yıl önceki kuruluş tarihimizden bu yana, bizi harekete geçiren şey işimizi daha iyi yapabilmek için yenilikçi olma arzusudur. Klinik uzmanlarının insanlara daha etkili şekilde yardımcı olmasını sağlayabilmek için cihazlarımızın analiz yeteneklerini artırmak.

Geçen bu kırk yıl içinde, hematolojik analizin çehresini değiştirdiğimizi söylemek abartılı olmayacaktır. Günümüzde, şirketimiz hematoloji pazarında dünya lideri konumundadır. Bu büyük ölçüde bilgi ve teknoloji odaklı bir şirket olmamızdan kaynaklanmaktadır – bunun arkasında da hizmet ve çözüm esaslı düşünce vardır.

Modern otomatik kan hücresi sayım cihazlarında, tam kan sayımının parametrelerini belirlemek için çeşitli teknolojiler kullanılır. EDTA kan örnekleri analizör tarafından aspire edildiğinde, kan alikotlara ayrılır (çeşitli kanallarda kullanılmadan önce küçük kısımlara bölünür) ve hücreye özgü özellikleri destekleyen çeşitli reaktifler ile işlemden geçirilir. Bu reaktif-kan karışımlarından belirlenmiş bir hacim ayrılarak tespit edilmek üzere farklı ölçüm hatlarına sokulur. RBC ve PLT bir dedektör içinde aynı anda DC kılıf akış algılama yöntemi kullanılarak ölçülür. Absorpsiyon fotometrisiyle ölçülebilmesi için, hemoglobini dönüştürmek üzere siyanür içermeyen bir reaktif kullanılır.

5 parçalı diferansiyel hematoloji analizörlerimizde, WBC, diferansiyel, retikülositler ve NRBC'ye yönelik birincil algılama yöntemi olarak floresans akış sitometrisi kullanılır.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.