Sysmex Turkey
Menu

Çalışma alanları: Sysmex’teki işler

Biz her zaman şirketimizin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olacak yetenekli uzmanların arayışı içindeyiz. Siz yetenek, deneyim ve fikirlerinizle aşağıda belirtilen alanlarda katkıda bulunabilirsiniz:

Satış Organizasyonu

Satış organizasyonumuz ülke çapındaki hastane laboratuvarları, referans laboratuvarları ve özel doktor laboratuvarları ile temas kurmaktan sorumludur. Dünyada hematoloji alanındaki bir numara ve yüksek kaliteli yenilikçi ürünler sağlayıcısı olarak, Almanya'da çok iyi bir itibara ve yüksek pazar payına sahip bulunmaktayız.

Ürünlerimiz, küçük tezgah üstü sistemlerden tam otomatik ürün gruplarına kadar değişiklik göstermektedir. Bir satış uzmanı olarak güvenilir sonuçlar sunan ve sürekli olarak son teknoloji ile verimliliği artıran laboratuvar cihaz çözümlerini geliştirmede müşterilere yardımcı olmaktan sorumlu olacaksınız. Tanı cihazları satışı, Sysmex uzmanları ile sürekli olarak temas halinde olacağınız karmaşık bir süreç ve projedir.

Bunlar arasında uygulama uzmanları, laboratuvar danışmanları, laboratuvar otomasyon uzmanları, BT (Bilişim Teknolojisi) uzmanları ve ürün tanıtımından sistemlerimizin uygulanmasına kadar çeşitli alanlarla ilgili teknik mühendisler bulunmaktadır. Satış ekibimizin bir parçası olarak muhtemelen zorlu bir pazarda yüksek vasıflı kişilerle muhatap olmaktan hoşlanan bir takım oyuncusu olacaksınız.

Pazarlama

Pazarlama ekibimiz genel olarak Sysmex markasının pazarlanmasının yönetiminden sorumludur. Ürünlerimizin yaşam döngüleri boyunca broşürler, eğitim malzemeleri, reklam, ticari fuarlar ve müşteri etkinlikleri vasıtasıyla tanıtılması ve desteklenmesi de bu sorumluluk kapsamındadır. Pazarlama uzmanlarımızdan biri olarak analizörlerimizin etkinliğini kanıtlayan tıbbi çalışmaların düzenlenmesi ve yönetilmesine yardımcı olacak ve makaleler yayınlamaları veya adımıza konuşma yapmaları için araştırmacılarla birlikte çalışacaksınız. Ayrıca anketler hazırlamak ve yürütmek ve doğru iş kararları alınması için gerekli olan araştırma verilerini sağlamak suretiyle satış organizasyonumuza yardımcı olacaksınız.

Teknik Hizmetler ve BT Hizmetleri

Bir saha servis temsilcisi olarak, müşterilerimizin tesislerinde bulunan analizörlerimizin montajından, bakımından ve bunlara teknik destek sağlanmasından sorumlu olacaksınız. Ayrıca laboratuvarların ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış yazılım ürünlerimiz vardır. BT proje yöneticileri karmaşık BT çözümlerini müşterilerimizin tesislerine kurar ve gereken desteği sunarlar.

Teknik mühendislerimizden biri olarak müşterilerimizle doğrudan temasta bulunacak, ürünlerimizin teknik kalitesinin korunması ve müşterilerimizle profesyonel ilişkiler kurulması konularında çok önemli bir rol oynayacaksınız. Bu döngüde en son gelişmelerden tam olarak haberdar olduğunuzdan emin olmak amacıyla Sysmex Akademisinde verilen düzenli ürün, teknik konular ve BT eğitimlerine katılacaksınız.

Customer Care Centre (müşteri Hizmetleri Merkezi) / Tedarik Zinciri Yönetimi

Satın alma ve lojistik, müşteri desteği ve sözleşme yönetimi uzmanları – bunlar farklı ekiplerdir. Bu ekipler Sysmex Almanya’nın baştan sona tüm tedarik zincirinden sorumludurlar. Müşterilerimizi satış noktasından başlayarak uygulama sürecine kadar destekler ve müşterilerin tesislerinde ürünlerin ömrü boyunca destek sağlarlar. Ayrıca kurulum programına uygun olarak cihazların, reaktiflerin ve kontrollerin sevkiyatını koordine etmek suretiyle Sysmex’in diğer bölümlerini destekler ve böylece verimliliğimizi artırır ve maliyetleri düşürürler. Ek görevleri arasında faturalama, kira ödemelerinin sözleşmelere uygun şekilde yapılması ve reaktif kullanımının izlenmesi yer alır.

İdare

Departmanlarımızın tümü doğrudan ürünlerimizle ilgili değildir. İdari bölümlerimiz, sahadaki meslektaşlarımızın temel yetkinlikleri üzerine odaklanmalarını sağlayan en önemli destektir. ‘Yönetim merkezini çalıştıracak' ve sürekli olarak her alanda süreçlerimizin etkinliğini ve verimliliğini artıracak güvenilir ve özverili insanlara ihtiyacımız var.
Buna finans, kontrol, BT, insan kaynakları yönetimi, Risk Yönetimi ve Kalite Yönetimi dâhildir. İdari ekiplerimizin bir parçası olarak, işlerin yürütülmesi sırasında bize yardımcı olacaksınız – şirket içinde ve şirket dışında mükemmel hizmet sağlanması önemlidir. "En iyi uygulamalar" için bölge merkezleri ve diğer EMEA bağlı şirketleri ile yoğun etkileşimde bulunmak bu hizmet odaklı "Sysmex ruhuna" katkı sağlar.

Ticari İlişkiler

Ticari İlişkiler departmanımız EMEA bölgesi içinde yer alan birçok ülkede şirketin pazarlama ve satış stratejisini uygulamaktan sorumludur. Bölge müdürlerimiz yerel ortaklarımız olan distribütörlere ve bağlı şirketlerimize gerekli desteği sağlarlar. Amaçları bölgede satış, hizmet performansı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Ticari İlişkiler departmanımızda satış ilerleme durumu, hizmet verimliliği, itibar ve piyasa imajını denetleyeceksiniz. Yerel ortaklarımızla birlikte, kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda ciro hedeflerine ve ürün yelpazemize uygun hale getirilmiş ticaret ve pazarlama eylemlerini önereceksiniz. Ayrıca, ürün yönetimi, teknik hizmetler, eğitim ve sipariş hazırlama gibi konularda Avrupa genel merkezi ile işbirliğini ve iletişimi izleyecek ve koordine edeceksiniz.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.