Sysmex Turkey
Menu

İdrar Analiz Sistemleri

İdrar analizi tıp tarihinde yapılan ilk laboratuvar testlerinden birisidir ve binlerce yıldan günümüze kadar devam etmektedir. Günümüzde, idrar analizi tanıyı koymakta önemli bir araç olarak yerini korumaktadır. İdrar analizi bir takım taramalarda, idrar yolu enfeksiyonlarında, kronik böbrek rahatsızlıklarında, karaciğer bozukluklarında, diyabet ve diğer metabolik rahatsızlıklar gibi yaygın hastalıkların tarama ve teşhisinde çok sık kullanılmaktadır.

Sysmex, son teknoloji idrar analiz sistemlerini her türlü ölçekteki laboratuvarlarınız için sunar. Sysmex analizörleri ile herhangi bir ön işlemden geçirilmeden gerçekleştirilen idrar analizi, en sık karşılaşılan pre-analitik hataları engeller ve tam otomasyon ile de laboratuvarınızın verimliliği en üst noktaya taşır.

İdrar analiz sistemleri ürün portföyümüze ve cihazlarımızın arkasında yatan eşsiz floresan akım sitometri teknolojisine daha yakından bakabilirsiniz. Modüler bir konsept sunan, UN-Serisi idrar analiz sistemlerimiz ile laboratuvarınıza katkı sağlayabilirsiniz.

İdrar tahlili ürünlerimiz

TH-11

TH-11

İdrar analizi kapak açma modülü

Detayları
UC-1000

UC-1000

Yarı Otomatik İdrar Strip Analizörü

Detayları
UC-3500

UC-3500

Tam Otomatik İdrar Strip Analizörü

Detayları
UD-10

UD-10

Tam Otomatik İdrar Partiküllerini Dijital Görüntüleme Analizörü

Detayları
UF-4000/UF-5000

UF-4000/UF-5000

Tam otomatik akım sitometri

Detayları
Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.