Sysmex Turkey
Menu
Why work with us at Sysmex?

Sysmex’te kariyeriniz

Bir iş ve dolayısıyla işveren seçimi alacağınız en önemli ve zor kararlardan biridir. Muhtemelen haftanın büyük bir bölümünü çalışarak geçireceğiniz için doğru seçim yapmak önemlidir. Sysmex olarak ilgi çekici, teşvik edici ve tatminkar işler ve kariyer fırsatları sunmak için elimizden geleni yaparız. Kariyerine ilk adım atanlardan, çalışma hayatlarının sonuna yaklaşan deneyimli profesyonellere kadar herkese bu fırsatları sunmak için çaba gösteririz.

Bu, şirketin tüm alanlarına her şekilde yansıyan ve şirket tarafından özümsenmiş çok yönlü bir çabadır. 2012 yılında Almanya’da Hamburg yakınında bulunan genel merkezimiz ülkenin ilk 100 işvereninden biri sıfatıyla resmen bir Great Place to Work® olarak belirlenmiştir. Bu genel merkezden, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde yer alan tüm bağlı şirketlerimize ve diğer paydaşlara bilgi ve destek aktarmaktayız.

Çok basit bir deyişle, yaptığımız işte iyiyiz. Ve bu şekilde kalmayı planlıyoruz. İşlerine odaklanmak isteyen kişilerle çalışmaktan ve onların becerilerini mümkün olan en iyi şekilde kullanmalarından keyif alıyoruz. Biz gerekli olan temeli sağlayacağız. Ve sizin hem profesyonel hem de kişisel olarak gelişmenize yardımcı olacağız.

Bir anlamda, biz doğru insanların seçimlerini kendilerinin yapacağına inanıyoruz. Kendinizi, kim olduğumuzla? Ne yaptığımızla? Ve amaçlarımızla özdeşleştirebiliyor musunuz? Cevabınız evet ise bizimle temasa geçmenizden mutluluk duyacağız. Buranın mükemmel bir iş yeri olduğunu anlayacaksınız.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.