Sysmex Turkey
Menu

SYSMEX’TE İŞE BAŞLADIĞINIZ ZAMAN

Her ne kadar biz iyi çalışma koşulları ve iyi bir çalışma ortamı sunduğumuzdan oldukça emin olsak da yeni bir şirkette işe başlamak oldukça sıkıntılı olabilir. Ve bu yüzden bunu mümkün olduğunca kolay hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Siz henüz işe başlamadan önce, gelecekteki patronunuzla birlikte ayrıntılı bir işe başlangıç planı hazırlıyoruz. Geldiğinizde çalışma yerinizin ve ihtiyacınız olan malzemelerin hazır olmasını sağlıyoruz. Ve her yeni çalışanı Intranet vasıtasıyla ‘duyuruyoruz’. Yolunuzu bulmanızı sağlamak için size genel merkezi tanıtıyoruz ve geçireceğiniz ilk birkaç hafta içinde sizi desteklemesi ve yardımcı olması için herkese bir ‘eğitmen’ atıyoruz.

'Sysmex Haftası' tüm yeni personelimiz için her yıl dört kez düzenlenir. Bunlara şirkette görevi ne olursa olsun herkes katılır. Bu bir haftalık program boyunca, tüm departmanlar kendilerini tanıtırlar. Ancak bunun amacı sadece herkese yapılarımız ve süreçlerimiz hakkında bir fikir vermek değildir. Biz kurumsal kimliğimiz ve kültürümüzün önemine kuvvetle inanıyor ve burada onlar hakkında da konuşmak istiyoruz. Bu hafta boyunca çalışanların birbirlerini tanıması için birlikte birkaç yemek yenir, Neumünster’de bulunan ve reaktiflerimizi ürettiğimiz büyük üretim tesisimiz ziyaret edilir.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.