Sysmex Turkey
Menu
Why work with us at Sysmex?

PEKİ SYSMEX GERÇEKTEN KİMDİR?

Genel olarak, bizim nispeten resmi olmayan bir kültüre sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Önemli olarak bu durum hiçbir şekilde kuruluşun profesyonel, son derece yetenekli doğasını yansıtmaz – bu sadece insanların oldukları gibi olmalarını istediğimiz anlamına gelmektedir. Örneğin giyim için düzenleme yapılmamıştır. Elbette belirli sınırlar içinde! Kısa zaman içinde özgünlüğe verdiğimiz önemi keşfedeceksiniz. Bu sizin için iyi bir durumdur çünkü kendinizi rahat hissedeceğinizi umuyoruz. Ve bizim için de iyi bir durumdur çünkü sizin mümkün olduğu kadar yaratıcı ve özgür olmanızı sağlar – bu da tüm başarıların temelidir.

Büyüklüğümüz ve felsefemiz sayesinde hala çalışanlarımızın ihtiyaçlarına bireysel olarak hitap edebiliyor olmamız bizi son derece mutlu ediyor. Bu konuda yöneticiler ile yönetici olmayanlar arasında ayrım yapılmamaktadır.

Bununla birlikte, organizasyon içindeki herkese eşit ve adil muamele yapılmasını sağlamanın ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Ve bu nedenle yöneticilerimizi Liderlik Taahhüdümüzdeki rehber ilkeler doğrultusunda düzenli olarak eğitiyoruz. Bu, onların “kendi” çalışanlarını sadece bir iş gücü olmak yerine gerçekten insan olarak görmelerini ve buna göre davranmalarını sağlar.

Sysmex’te başarılarımızı kutlarız ve tüm yıl boyunca çok geniş katılımlı etkinlikler yapılır. Başkalarının da keyif duyması için her zaman fotoğraflar çekip intranete koyuyoruz! Biz çoğumuzun keyif aldığına inandığımız bu güçlü topluluk duygusunu teşvik ederiz. Etkinlikler arasında aşağıda belirtilenler yer almaktadır:

  • Yıllık Noel partimiz
  • Aileler ile birlikte yaz partisi örneğin: tenis turnuvası veya Sysmex Olimpiyatları
  • Öğle yemeklerinde şirket bahçesinde ortak Barbekü partisi
  • Ekip etkinlikleri
  • Büyük projeler için başlangıç ve bitiş partileri, örneğin kısa bir süre önce yapılan SAP’ın tanıtımı gibi

Doğum günleri intranet’te ilan edilir ve çalışanların tümü her yıl kupon şeklinde küçük bir hediye alır.

Hepimizin Sysmex’in bir parçası olmaktan keyif duyduğunu düşünmek istiyoruz.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.