Sysmex Turkey
Menu

UYGULAMADA ETKİN BİR ŞEKİLDE BİRLİKTE ÇALIŞMAK

Bizim liderlik taahhüdümüz, EMEA iç sınırlarımız boyunca Sysmex Way'i nasıl uyguladığımızın harika bir örneğidir.

Yüksek performans ve yüksek şirket değeri insanların birlikte nasıl çalıştıklarına bağlıdır. Özellikle bireylere, bireysel güçlü yönleri bakımından ve insan olarak ne ölçüde değer verildiğine bağlıdır. Bu bir kültür veya din meselesi olmayıp insanların doğasında var olan bir arzudur. Biz böyle bir çalışma ortamı yaratabildiğimiz takdirde, insanların becerilerini kullanmak ve onları geliştirmek için kendilerini özgür ve güvende hissedeceklerini biliyoruz.

Sysmex’in EMEA yöneticileri, işbirliğinin güvene ve bireylere saygı göstermeye dayalı olmasını sağlamak için bir araya gelerek bir "rehber" hazırlamışlardır. Bu bize aşağıda belirtilen konularda yardımcı olur:

  • birlikte tartışmalar yapmak ve iletişim kurmak
  • verimli olarak kullanmak suretiyle uyuşmazlıklarla başa çıkmak
  • şeffaf kurallar oluşturmak ve bunları "akıllıca" çiğnemeyi öğrenmek
  • sadece bireysel düzeyde değil, aynı zamanda bir holding şirketi ile bağlı şirketlerinin arasında olanlar da dâhil olmak üzere organizasyonumuzda yetkinin kötüye kullanılması gibi olumsuz gelişmeleri önlemek.

EMEA yöneticilerinin, Sysmex Way doğrultusunda iyi liderlik ölçütü olarak uygulamayı taahhüt ettiklerinden, biz buna liderlik ‘taahhüdümüz’ diyoruz. Bir öğrenme platformu vasıtasıyla tüm EMEA çalışanlarının kullanımına açıktır.

Ayrıca yöneticilerin etkileşim becerilerini geliştirmek ve kişisel gelişimi ileri taşımak için güçlü bir araçtır. Paylaştığımız ortak anlayışın temeli olan Sysmex Way'i gündelik çalışmalarımızda somut olarak görünür hale getirmemize yardımcı olarak kuruluşumuza ve etkileşim içinde olduğumuz herkese fayda sağladığına inanıyoruz.

Sysmex’te çalışmak gerçekten keyiflidir.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.