Sysmex Turkey
Menu
Benefits

İş-yaşam dengesi

Kabul etmek gerekir ki hayatta yapmamız gereken her şeyi organize etmek mutlaka kolay değildir. Bu nedenle çalışanlarımızın iş-yaşam dengelerine yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Şirket içinde geçerli olan “kolaylıklar”, herkes için geçerli olan sosyal yardımlar vardır ve her zaman her türlü özel ihtiyaçlarınıza uygun düzenlemeler yapmaya çalışırız. Sadece bizimle konuşun ve biz neler yapabileceğimize bakalım. Bu açık ve samimi bir kültüre sahip olmanın avantajlarından biridir!

Genel olarak, mümkün ve uygun olduğunda yardım etmeye çalışırız ve yapabildiğimiz takdirde bireysel çözümler sunarız. Hayat, beklenmedik gelişmelerle dolu ve zaten yeterince yoğun. İhtiyacınız olan en son şey esnek olmayan ve dinlemek istemeyen bir işverendir. Biz gerçekten burada çalışırken kendinizi iyi hissetmenizi istiyoruz – bu hem sizin hem de bizim için iyidir.

GENEL YARDIMLAR

  • Genel olarak işin durumu uygun olduğunda çalışanlarımıza esnek çalışma saatleri sunarız. Bu da personelimizin çoğunun ne zaman daha esnek çalışacaklarını tanımlayabilecekleri anlamına gelir.
  • Genel Merkezde çalışanlar örneğin gün içinde doktor randevuları olduğunda veya sayaç okumak için birinin gelmesi nedeniyle evde olmaları gerektiğinde evde çalışabilirler.
  • Tam zamanlı çalışmadan yarı zamanlı çalışmaya geçmek istediğiniz takdirde yardımcı olmak isteriz. Biz hem sizin hem de bizim kazançlı çıkmamız için özellikle doğum izni sonrası işe dönen annelere yardımcı olmak isteriz. Sysmex’te tekrar çalışmaya başladıklarında annelere veya babalara yardımcı olabilmek amacıyla her ay çocuk başına çocuk bakım primi veriyoruz.
  • Aile üyelerinin birinin özel bakıma ihtiyacı olduğunda veya yakın bir aile üyesi vefat ettiğinde şüphesiz ki biz de esnek çalışma saatleri sunmak suretiyle yardımcı oluyoruz. Bunlar kişisel konular olduğundan bu gibi durumlarla ilgili özel kurallarımız yok. Her bir durum, özel olarak ele alınır.
  • Çok cömert sağlık hizmetleri kurallarımız var ve bunlar arasında anlaşmanın sizinle ilgili bölümüne sadık kaldığınız ve düzenli olarak katıldığınız takdirde bir kısmı karşılanan şirket sporları bulunuyor!
  • Genel anlamda, Sysmex'te çalışıyorsanız boş durmaktan hoşlanmayan ve devamlı öğrenmek isteyen bir kişisiniz. Bu tam olarak biziz... Daha fazla gelişim için geniş kapsamlı fırsatlar sunuyoruz.

SAĞLIĞINIZLA İLGİLENMEK

Herkes sağlıkla ilgili hususların doğru yürümesi gerektiğini bilir. Ve bu nedenle sağlık yardımlarını geniş bir sağlık yönetimi paketi içinde sunuyoruz. Bunun bazı ayrıntıları aşağıda belirtilmiştir…

  • Haftada iki kez aktif öğle tatiline katılın: Bir eğitmen size hareket yaptıracak ve gözetimi altında 15 dakika süre ile sırt ve karın kaslarınızı çalıştırmanıza yardımcı olacaktır;
  • Genel Merkezde özel bir masaj odamız bulunuyor. Sadece randevunuzu alın ve biz masajınızın bir bölümünü ödeyelim.
  • Genel Merkezde iyi bir antrenman yapmak için her türlü aletin bulunduğu özel bir spor salonumuz da vardır. Burası, çalışma saatleri boyunca her zaman açıktır;
  • Gündüz vaktiniz olmadığı takdirde, hem ofiste hem de yerel bir spor merkezinde her türlü spor kursuna katılma imkanı sunuyoruz. Pilates, yoga, Zumba ve hatta boks, kano, kardiyo egzersizleri vs. arasından seçim yapabilirsiniz ve ayrıca;

Sağlık bizim için gerçekten önemlidir – sonuç olarak biz bu işin içindeyiz. Sağlık yönetim programımız sürekli olarak gelişmektedir ve personelimizi yeni öneriler sunmaları için teşvik etmekteyiz. Sizin bir fikriniz var mı?

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.