Sysmex Turkey
Menu

Sysmex Way'in (Sysmex Yolu) uygulanmasi

Yazan Marie Aldag, EMEA İnsan Kaynakları Başkanı

“Sysmex’te İnsan Kaynaklarında çalışmak keyifli. Elbette benim konumumdaki birinin tam olarak bunu söylemesi beklenir. Doğru. Ama bu tamamen gerçeği yansıtıyor. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'yı kapsayan EMEA bölgesi için çalışırken, her birinin kendine ait ulusal kültürü ve tarihsel geçmişi olan pek çok farklı ülkeye hizmet veriyoruz. Biz Hamburg’da bunların hepsi ile yakından çalıştığımız için yeterince şanslıyız.

Bu kadar farklı kültürlere ve toplumlara karşın Sysmex açısından gerçekten şaşırtıcı olan şey farklılıklarımız değil, aslında ne kadar birbirimize benziyor oluşumuzdur. Norveç'ten Güney Afrika'ya ve ‘yaşlıdan’ ‘gence’ kadar gerçek bir ortak amaç anlayışı vardır. Benzer insanlar ortak bir hedefin çekimine girmiş gibi görünürler.

Şirketin içinde temel teşkil eden bir anlayış vardır. Bu bir dizi genel kural veya felsefi fikir olmaktan çok, birlikte çalışırken yaşadığımız hikayelerin toplamıdır. Tipik Sysmex başarı öyküleri, bireylerin yüksek motivasyonu ve bağlılığı, takım çalışması ve güvenme ve uzun vadeli ilişkiler ile ilgilidir. Biz bu konuda müşterilerimizle konuştuğumuzda, gerçek bir farklılık noktası bulunduğunu ve bizim bir şekilde özenli olduğumuzu belirtmektedirler.

Ne kadar hızlı büyürsek büyüyelim bunu korumak istiyoruz. Bu, en önemlisi değilse bile, sahip olduğumuz önemli şirket varlıklarından biridir. Bizim şirket olarak ve dolayısıyla marka olarak kim olduğumuzu herhangi bir modelden daha iyi yansıtmaktadır. Bu bize güç vermektedir.

Biz ilham verici, güvenli, kendine özgü, sevecen, içten, etkin ve özgün olarak nitelendirilen değerlerimizi yaşarken başarı öyküleri yazmaya devam edebilmek için kuruluşumuzun tüm seviyelerinde ruhumuzu korumak amacıyla elimizden gelen her türlü çabayı harcıyoruz. Tüm gün boyunca yaptığımız her işte bunun için çabalıyoruz.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.