Sysmex Turkey
Menu

Düzenleme İşleri ve Yasal İşler

Sysmex olarak çok sayıda kanun, kural, yönetmelik ve standarda tabi bulunmaktayız.

Düzenleme İşleri departmanımızın asıl işi güvenli tasarım ve koruyucu tedbirler yoluyla ürün güvenliğini sağlamaktır. Ayrıca, cihazlarımız, yazılımlarımız, reaktiflerimiz, kontrollerimiz ve kalibratörlerimizin üzerinde bulunan etiketler vasıtasıyla müşterilerimize uygun uyarıları yapmaktayız. Son olarak işçilerimizin güvenliği ve çevre ile ilgili kurallarımız ve çalışmalarımız bulunmaktadır.

Mükemmel ürün kalitesini sunmadığımız takdirde, şimdi olduğumuz kadar başarılı olmaya devam edemeyiz. İn-vitro tanı alanındaki güvenilir sonuçlarla birlikte kalite, başarımız için kesin bir ön koşuldur. Kalite kendi içinde bir ürünün güvenliğine katkıda bulunur.

EDMA ve VDGH gibi derneklere katılımımız, ürünlerimiz için geçerli olduğu ölçüde standardizasyon, etiketleme, kalite, çevre ve elektrik konularında son gelişmelerden hemen haberdar olmamızı sağlamaktadır.

İhracat yasalarına ve menkul kıymetler ticareti kontrolüne uygun çalışırız.

Yasal konular

Hukuk İşleri bölümü, verimli, başarılı, uzun vadeli ve dengeli işbirliğini sağlamak üzere iş ortaklarımızla yaptığımız sözleşmelerle ilgilenir. Anti-tröst ve yolsuzlukla mücadele ilkelerinin tüm yönlerini her zaman dikkate almaktayız.

Veri koruması, Hukuk İşleri biriminin odaklandığı konulardan biridir. Veri alışverişi için her türlü teknik olanağın yer aldığı, giderek büyüyen bilgi toplumunda hasta verilerine olağanüstü özen göstermemiz gerekir. Bu durum sözleşme, güvenli teknolojiler ve yetkili erişim ile sağlanır.

İş alanımız içinde tescil, satışlarımız için bir ön koşuldur ve bu da Düzenleme İşleri ekibinin başka bir sorumluluk alanıdır. Kimyasal maddelerin Avrupa yetkili makamı ECHA’ya tescili de izlenir ve sağlanır.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.