Sysmex Turkey
Menu

Sysmex Türkiye’de Sürdürülebilirlik

Sysmex olarak amacımız toplumun sağlığını ve yaşam kalitesini artırmak; daha sağlıklı ve daha iyi bir yaşama, dünya genelinde sürdürülebilir bir geleceğe yatırım yapmaktır. Tıbbi bakıma daha kolay ulaşım olanağı sağlamanın ve tanı olanaklarını güçlü cihazlarla iyileştirmenin yanı sıra, sağlık ve müreffeh bir gelecek sağlıklı bir ortama, çevreye bağlıdır. Bu nedenle, Sysmex çevresel sürdürülebilirliğe önem vermekte ve ticari işletmesini ve faaliyetlerini küresel BM sürdürülebilir kalkınma hedefleriyle (SDG) uyumlu hale getirmektedir. Sürdürülebilirliğin ciddiye alınması gittikçe önem kazanmaktadır. İşte bu nedenle Sysmex Türkiye, odaklanılacak üç temel hususu gündemine almıştır: Çevre, Toplum ve İdari Politikalar

CEO’muzun Sürdürülebilirlik mesajı

Sysmex Group olarak kurumsal politikamız olan Sysmex Way, “Sağlık sektöründeki gelişmeleri şekillendirmek” misyonumuzu tanımlar. Sysmex’in faaliyetleri in vitro tanı (IVD) alanına odaklı olup Sysmex sağlık hizmetleri alanındaki küresel sorunları, sağlıklı ömrü uzatmak, sağlık hizmetlerine erişimi iyileştirmek ve tıbbi bakım olanaklarını geliştirmek dahil olmak üzere toplum için değerler oluşturma yoluyla çözümlemeyi amaçlamaktadır.

Orta vadeli yönetim planımızdaki temel hareket noktamız, EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde sürdürülebilirlik yönetimini uygulamak ve güçlendirmek için vizyon formüle etmek ve önlemleri sunmaktır.

Sürdürülebilir bir toplumun gerçekleştirilmesi yolunda çaba harcıyor ve EMEA bölgesinde “Sysmex Way” – “Sağlık sektöründeki gelişimeleri şekillendirmek” olarak ifade edilen misyonumuza dayalı kurumsal değerlerimizi güçlendirmeye gayret ediyoruz.

Alain Baverel

Sürdürülebilirlik yönetimini tedarik zinciri, insan hakları ve idari politikalar dahil olmak üzere çeşitli ve kapsayıcı olacak şekilde önemsiyoruz çünkü sürdürülebilirliğin çevre ve toplumda günden güne önemi artmaktadır. Bu konu, uzun vadede her bir sorunu çözümleme çabalarını desteklerken, yönetim stratejimizin yönünü bu sosyal eğilimlerle uyumlu hale getiren bir yapının inşa edilmesinde hayati önem taşır.

Bu çabaların temelinde “Sysmex Way” yer alır.

Hedefimiz “Sysmex Way” tarzında düşünmek ve strateji oluşturmak ve en nihayetinde kurumsal kültürümüzü bu felsefe ile uyumlu hale getirmektir. Sürdürülebilir bir toplumun gerçekleştirilmesi yolunda çaba harcıyor ve EMEA bölgesinde “Sysmex Way” – “Sağlık sektöründeki gelişmeleri şekillendirmek” olarak ifade edilen misyonumuza dayalı kurumsal değerlerimizi güçlendirmeye gayret ediyoruz.

Sürdürülebilirlik haberleri
Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.