Sysmex Turkey
Menu

Caresphere Akademi'ye Hoş Geldiniz

Misyonumuz, EMEA bölgesinde yüksek kaliteli eğitim ve destek sağlamaktır. Kendimizi, etkili bilgi aktarımı sağlayan ve eğitim programlarımızın kapsamını, verimliliğini ve genel olarak keyfini artıran harika bir öğrenme deneyimi sunmaya adadık.

Caresphere Akademi: Temel faydalar

Size aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli formatlar aracılığıyla yüksek kaliteli eğitim sağlamak:

  • İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişebileceğiniz videolar ve interaktif web tabanlı eğitimler gibi çok dilli dijital eğitim içeriği.
  • EMEA genelinde bulunan eğitim merkezlerimizde düzenlenen sınıf içi veya sanal eğitim oturumları.
  • Canlı ve kaydedilmiş bilimsel web seminerleri.
  • Talep üzerine tesislerinizde ve bölgesel etkinliklerde gerçekleştirilecek eğitim oturumları.

Caresphere Akademi: İhtiyaçlarınızı karşılamak için esnek öğrenme

Tüm bu eğitim faaliyetlerine, yerel ihtiyaçları karşılamak üzere özel olarak hazırlanmış bir katalog içeren Caresphere Academy aracılığıyla erişebilirsiniz. Olağanüstü bir eğitim sunarak sağlam bir bilgi aktarımı sağlayabileceğimize ve bölgedeki ortaklarımızın başarısına katkıda bulunabileceğimize inanıyoruz. Laboratuvar rutinlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış geniş bir yelpazedeki etkileyici bilimsel konuları ve araçları keşfedin. Öğrenme deneyiminizi uzmanlık alanınıza göre kişiselleştirin ve kaynaklarımıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişmenin rahatlığını yaşayın. İster web tabanlı eğitimi, ister video eğitimlerini, sınıf oturumlarını, yerinde eğitimi isterseniz de canlı web seminerlerini tercih edin, Caresphere Academy size yardımcı olacaktır. 

Caresphere laboratuvar yöneticisi hesapları

Bir laboratuvar yönetiyorsanız ve sorumluluğunuz altında bir ekip varsa, özel bir "laboratuvar yöneticisi panosu" edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Eğitim bilgilerinin kolay takibi ile denetimlere her zaman hazırlıklı olun.
  • Personeliniz için eğitim düzenlerken zamandan ve enerjiden tasarruf edin.
  • Laboratuvarınızın en yeni operasyonel becerilere sahip olmasını sağlayın.

Bu eğitim yolculuğunda bize katılın ve Caresphere Academy'de zengin bir bilgi birikiminin kapılarını aralayın. Uzmanlığınızı genişletmenin ve sağlık hizmetleri dünyasında kariyerinizi ilerletmenin keyfini çıkarın.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.