Sysmex Turkey
Menu

Extended IPU – Sysmex deneyiminizi zenginleştirin

Kanıta dayalı iş akışlarıyla güvenle onaylayın

Verilerle dolu bir dünyada yaşıyoruz. Ancak bazen, tüm bu verilerin nasıl bir araya geldiğini ve bize ne söylediğini bilmek zordur. Aynısı dünya çapındaki rutin klinik laboratuvarlar için de geçerlidir. Tıbbi cihazlar karmaşıklaştıkça ve daha gelişmiş klinik parametreler sundukça, sonuçların yorumlanması ve iş akışı yönetimi, laboratuvarın iş yükünü ve klinisyenlere raporlanan klinik sonuçları optimize etmenin anahtarı haline gelmiştir.

Extended IPU, iş akışını yönetmek ve Sysmex'in cihaz portföyünden ve birden fazla laboratuvar disiplininden seçilen üçüncü taraf cihazlardan elde edilen sonuçları yönetmek ve doğrulamak için bir platform sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış, kural tabanlı bir çalışma alanı yöneticisidir.

ExtendedIPU'muzun laboratuvarınızı doğru kararları daha hızlı alması için nasıl destekleyebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki düğmelere tıklayın.

Extended IPU ile iş akışı kontrolü

Extended IPU ile iş akışı kontrolü

Otomasyon çözümlerinin giderek daha karmaşık hale gelmesiyle birlikte, laboratuvar için en düşük geri dönüş süresini sağlamak için numunenin yolculuğunu yönetmek çok önemlidir. Extended IPU ile Sysmex hematoloji, hemostaz ve idrar tahlili otomasyon hatlarınız için otomasyon iş akışı üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Ayrıca, BloodScience Workcell olarak bilinen hem hematoloji hem de hemostaz dahil olmak üzere birleşik bir otomasyon hattını da yönetebilirsiniz.

Extended IPU , ister otomatik bir TS-10 tüp ayırıcınız olsun, ister tüplerinizi manuel olarak sıralayıp arşivleyin, yeniden çalıştırma ve refleks testi dahil olmak üzere istem yönetimi, istem açılan ölçüm profillerine bağlı olarak en yüksek verimi sağlamak için akıllı tüp dağıtımı ve tüpleri ayırma ve depolama ile laboratuvarı destekleyebilir.

Extended IPU , bağımsız analizörlerden özel otomasyon hatlarına kadar konfigürasyonları yönetir. Tüm örnek ve veri yönetimini kontrol eder, bu da LIS'e bağlandığında bir iletişim merkezi olarak da hizmet ettiği anlamına gelir.

Extended IPU, tek bir konumdaki iş akışı yönetiminden merkezi işlevlere sahip bir ağdaki farklı laboratuvar konumlarını birbirine bağlamaya kadar  büyük bir esneklik sunarak hem tek sağlık tesisleri hem de laboratuvar ağları için uygun bir çözüm haline getirir.

Extended IPU'lu sonuç yöneticisi

Extended IPU'lu sonuç yöneticisi

Daha fazla test için doğru kararları nasıl veriyorsunuz ve hangi sonuçları bildirmelisiniz? Hangi hasta sonuçları acil örnekleridir ve önce doğrulanmalıdır? Laboratuvarınızın referans aralıkları, test panelindeki parametrelerden herhangi biri tarafından ihlal ediliyor mu? Tuhaf görünen bir dağılım grafiği nasıl yorumlanır?

 Extended IPU ile tüm bu soruların cevabı parmaklarınızın ucunda. Sonuç yöneticisi modülü ile, tüm standart numune, tekrar ve refleks testlerine tam bir genel bakışın yanı sıra, sonuçların doktora raporlanması ve gerekli potansiyel ileri analitik testler hakkında daha hızlı, daha etkili kararlar almanıza olanak tanıyan hastanın geçmiş sonuçlarına ilişkin bir görünüme sahip olursunuz.

Extended IPU, yerleşik kural tabanlı bir sistemle  laboratuvarınızın iş akışını mevcut SOP'lerinize ve referans aralıklarınıza göre standartlaştırabilir. Biyomedikal Validasyon gibi standart laboratuvar hematolojisi kural setlerinden birini seçin veya gereksinimlerinize tam olarak uyacak şekilde değiştirin. Bu kural setleri, XN veya XR Serisi gibi Sysmex ürünlerinden gelen parametreleri ve Tosoh ve RR Mechatronics gibi seçili üçüncü taraf üreticilerin parametrelerini içerebilir.

Standart kural setleri

Pre-Analitikkurallar

Bu kural uygulandığında, sistem her numuneyi belirlenen ön analiz kurallarına göre otomatik olarak kontrol eder, ayrıca hastanın geçmişini ve numunenin sahip olabileceği özel gereksinimleri kontrol eder. Bu, optimize edilmiş numune işleme ile sorunsuz bir iş akışı sağlar.

Teknik Doğrulama

Bu kural seti, sonuçların güvenilirliğini değerlendirmek için kuralları kapsar ve bu nedenle doğru ve teknik olarak sağlam analiz sonuçlarının sağlanmasına ve sağlanmasına yardımcı olur. Ayrıca analitik alternatiflerin otomatik refleks ölçümlerini yönetir. Bu paket, sonraki doğrulama adımları için temel önkoşuldur.

İsteğe bağlı eklentiler

BF Kuralları

BF Kuralları

Vücut sıvısı numunesi iş akışınızı standartlaştırın

Detayları
Biyomedikal Validasyon

Biyomedikal Validasyon

Anormal numuneleri yönetmek için iş akışınızı standartlaştırın

Detayları
CBC-O

CBC-O

Artan MCHC'nin ardındaki gerçeği keşfedin.

Detayları
Monositoz İş Akışı Optimizasyonu (MWO)

Monositoz İş Akışı Optimizasyonu (MWO)

Reaktif ve malign monositozu ayırt etme desteği

Detayları
RBC Defekti İş Akışı Optimizasyonu (RWO)

RBC Defekti İş Akışı Optimizasyonu (RWO)

RBC hastalıklarından şüphelenilen numuneleri güvenle kullanın

Detayları
Trombopoez İş Akışı Optimizasyonu (TWO)

Trombopoez İş Akışı Optimizasyonu (TWO)

Mevcut en iyi PLT sayısını kullandığınızdan emin olun

Detayları
Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.