Sysmex Turkey
Menu

Hemostaz: Gelişmiş tanılama için hassas çözümleri keşfedin

Sysmex, potansiyel olarak yaşamı tehdit eden kanama veya trombotik ataklara neden olan pıhtılaşma bozukluklarını ortaya çıkarmak ve yönetmek için gerekli olan hemostaz teşhisinde ön saflarda yer almaktadır. Hemostazı tetikleyen karmaşık mekanizmaların sağlıklı bir dengesi, tamamen işlevsel bir kan dolaşımı sağlar. Kardiyovasküler hastalık, kanser, sepsis, otoimmün hastalıklar, travma, enfeksiyon hastalıkları, cerrahi gibi birçok durumda tromboz veya aşırı kan kaybı ile sonuçlanan hemostatik anormallikler gözlenir.

Kapsamlı ürün portföyümüz, trombotik veya kanama durumlarının önlenmesine yardımcı olarak pıhtılaşma bozukluklarının teşhisinde doktorları destekler. Rutin pıhtılaşma testlerinden özel tahlillere kadar, Sysmex'in çözümleri müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılar ve birincil, ikincil ve üçüncül hemostazın tüm yönleri için doğru ve hızlı tanı desteği sağlar:

 • Işık geçirgenliği agregometrisi (LTA) ile trombosit fonksiyon testi
 • Von Willebrand hastalığı teşhisi
 • İntrinsik veya ekstrinsik pıhtılaşma faktörlerinin konjenital veya edinilmiş eksiklikleri dahil kanama riski değerlendirmesi (ör., hemofili A) ve fibrinojenemi.
 • Kantitatif ve kalitatif antitrombin, protein C ve protein S eksiklikleri, D-dimer gibi pıhtı oluşumu belirteçleri ve anti-fosfolipid sendromu (Lupus antikoagülan) dahil olmak üzere trombofili taraması ve yönetimi
 • Antikoagülan (DOAK, heparin, kumarin) ve antiplatelet (aspirin, klopidogrel vb.) ilaç tespiti ve takibi
 • Hipofibrinoliz veya hiperfibrinoliz gibi fibrinolitik bozukluklar

CN Serisi: 4 güç kavramı iş başında

Sysmex Hemostaz, laboratuvar proseslerini ve in-vitro diagnostiği geliştirmeyi amaçlayan dört temel güce odaklanır.

 1. Güçlü Üretkenlik, verimliliği ve görev düzenlemeyi vurgular.
 2. Analitik Güç, etkili veri analizi için gelişmiş analitiği vurgular.
 3. Operasyonel Güç, operasyonel verimlilik standartlarıyla uyumlu güvenilir performans sağlar.
 4. Güçlü Hizmetler, Sysmex'in eğitim kursları ve in-vitro tanılamada tanınma dahil olmak üzere destek yeteneklerini kapsar.

Bu güçler bir araya geldiğinde, Sysmex'i laboratuvar profesyonellerinin çeşitli ihtiyaçlarına yönelik bir çözüm olarak konumlandırmaktadır. Dört güç konsepti, EMEA bölgesinde bulunan CN Serisi hemostaz analizörlerimiz CN-3500 ve CN-6500 ile somutlaştırılmıştır.


Sysmex reaktif portföyü: Hemostaz tanısını iyileştiriyor, sağlık hizmetlerini güçlendiriyor

Sysmex, Sysmex Group şirketi HYPHEN BioMed ve on yıllık iş ortağı Siemens Healthineers ile işbirliği içinde, hemostaz testine bütünsel bir yaklaşım sunmaktadır. Bu kapsamlı çözüm, farklı boyutlardaki analizörleri, rutin ve özel testler için tahlilleri kapsar ve Sysmex'in ünlü hizmet ve bilgi birikiminden yararlanır. Bu ortaklıklar, artan test hacimlerini, iş akışı optimizasyonunu ele alarak ve gelişmiş hasta bakımı için doğru sonuçlar sağlayarak küresel olarak yenilikçi teknolojilerin ve sınıfının en iyisi hemostaz çözümlerinin sunulmasını sağlar. Sysmex reaktifleri ayrıca, maksimum ve optimum performans sağlamak için analizörlerimizle en iyi şekilde çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve laboratuvarları destekleyerek klinisyenlerin verimli ve doğru hasta bakımı sağlamasına yardımcı olur.


Sysmex dijital hizmetler ve danışmanlık

 • Hizmetler: EMEA bölgesinde faaliyet gösteren Sysmex, müşterilerine olağanüstü hizmetler sunmaya kendini adamıştır. Kurulum, bakım, teknik kontroller ve etkileşimli sorun giderme kılavuzları dahil olmak üzere bir dizi destek hizmeti sunuyoruz.
 • İş akışı danışmanlığı: Sysmex, laboratuvar verimliliğini artırmak için tasarlanmış özel iş akışı danışmanlığı hizmetleri sunar. Yalın Altı Sigma metodolojilerine dayanan misyonumuz açıktır: benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayan ölçeklenebilir çözümler sunmak.
 • Caresphere dijital çözümleri: Caresphere™ Dijital Çözümlerimiz, modern laboratuvarlar için modern bir dijital sağlık hizmeti arayüzüdür. Bilgileri merkezileştirir, eyleme geçirilebilir içgörüler sağlar ve akıllı, veriye dayalı kararları destekler. Ayrıca, katılımcıların çok sayıda kurs ve aktiviteden yararlanabilecekleri Caresphere Akademimiz aracılığıyla yüz yüze ve çevrimiçi eğitim sunuyoruz.

Our haemostasis solutions

CA-101

CA-101

Haemostasis testing - straight forward and compact

Detayları
CA-104

CA-104

Essential Haemostasis testing made easy

Detayları
CA-620

CA-620

CA-620 – güvenilir, sağlam koagülasyon testleri

Detayları
CA-660

CA-660

CA-660 – Tam profiller, sağlam ve otomatik

Detayları
CN track

CN track

Koagülasyon taşıma sistemi

Detayları
CN-6000/CN-3000

CN-6000/CN-3000

Yeni bir boyutta güç

Detayları
CN Serisi analizörler

CN Serisi analizörler

İnovasyonun gücü

Detayları
CS-5100

CS-5100

CS-5100 Basit, güvenli ve hızlı –üstün koagülasyon analizi

Detayları
Hemostaz reaktif solüsyonları

Hemostaz reaktif solüsyonları

Hemostaz reaktif solüsyonları

Detayları
Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.