Sysmex Turkey
Menu

BloodScience Workcell: Disiplinler arası bir yaklaşım yoluyla mükemmel birleşim

BloodScience Workcell*, hekimlerin hastalara yönelik daha bütüncül bir tabloyu elde etmesini desteklemek ve laboratuvardaki iş akışını geliştirmek amacıyla hematoloji ve hemostaz testlerini tek bir disiplinler arası çözüm içinde akıllıca bir araya getirir.

İki tip kan örneği tüpü için tek otomasyon hattı

Sysmex’in özgün laboratuvar otomasyon konsepti, XR-9000 veya XN-9100’ü hemostaza yönelik yeni CN Track ile bir araya getirerek EDTA’lı ve sitratlı kan örneği tüplerinin iş akışı otomasyonunu birleştirir.

Her iki otomasyon hattı TS-10 tüp sıralama modülü aracılığıyla fiziksel olarak bağlanırken, Extended IPU'nun özellikleri, hematoloji ve hemostaz için standartlaştırılmış çalışma alanı yönetimini kolaylaştırır. Kullanıcı, sitratlı ve EDTA’lı kan numuneleri için yüksek iş yükü kapasitelerini uyumlulaştıran bu otomasyon platformunu çalıştırabilir. Kapak delme işlevselliğine sahip güvenli ve tamamen kapalı tüp sistemi, biyolojik tehlike riskini etkili şekilde azaltır.

Veri konsolidasyonunu kapsayan bir çözüm

Her iki disiplin için Extended IPU'nun Caresphere™ ile bir araya getirilmesi, salt otomasyon çözümünü bütün BloodScience Workcell için görünüm ve işlevsellik sunan geniş kapsamlı bir iş akışı ve IT konsepti oluşturur. Extended IPU, iş akışı yönetimine odaklanırken, Caresphere™ gelişmiş Kalite Kontrol (QC) izleme olanağı – örneğin, birden fazla QC veri kaynağının entegrasyonu dahil Caresphere™ uygulamaları aracılığıyla modern QC yönetimi – ve laboratuvar veri analizlerine yönelik özellikler sunar.

Uzmanlık ve esneklik sunan bileşenler

TS-10 tüp sıralama modülü, ana örnek giriş noktası olup gerek ilk istekler gerek refleks testlerinde analizöre özgü parametre profilleri için rakların ön sıralamasının optimum şekilde yapılmasını sağlar ve örnekleri depolama için arşiv alanında sıralar veya örnekleri TS-10 dışında arşivler.

CN track ve hematoloji otomasyon hatlarının modülerliği, esnek konfigürasyonların oluşturulmasını sağlar ve hem hematoloji hem de hemostaz için yüksek uzmanlığa sahip analitik çözümleri bir araya getirir. Örneğin, hemostaz testlerinde, kullanıcılar CN-3000 ve CN-6000 üzerinde bulunan çok çeşitli rutin ve özel testlerden ve güçlü özelliklerden, yüksek iş hacimli otomatik örnek taşıma olanağıyla beraber faydalanabilirler.

İş akışı danışmanlığıyla laboratuvarınızı bir üst düzeye taşıyalım

Tüm Sysmex çözümlerimizin yanı sıra BloodScience Workcell ile birlikte ürün ve hizmetleri spesifik ihtiyaçlarınıza uyarlayabiliriz. Amacımız, Sysmex çözüm ve hizmetlerinin tam potansiyelini açığa çıkararak sizi yeni ufuklara yönlendirmek ve bu sayede operasyonlarınızı azami verimlilik ve üretkenlik için optimum hale getirmektir. 

İş akışı danışmanlığıyla laboratuvarınızın potansiyelini açığa çıkarın.

*YEREL KULLANILABİLİRLİK DURUMUNA BAĞLIDIR

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.