Sysmex Turkey
Menu
Sustainability Sysmex EMEA region

Sysmex Sistemi

Cihazlar, reaktifler, kontroller ve kalibrasyon

İş yaparken temel amaçlarımız mükemmel ürün ve hizmet sağladığımızdan emin olmak, dünyadaki sağlık bakımına olumlu katkıda bulunmak ve müşterilerimizin tam olarak tatmin olmasını sağlamaktır. Elbette bu amaçlar özellikle in-vitro tanı testlerimiz için geçerlidir. Bu şekilde mükemmelliğe odaklanmamızın başarımıza katkı yapan faktörlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Sorumluluğunu tümüyle üstlendiğimiz güvenilir ve doğru sonuçlar elde etmenin ön koşulu kullanıcılarımızın ‘Sysmex Sistemini’ kullanıyor olmalarıdır. Bu da sadece Sysmex cihazlarımızın değil, aynı zamanda reaktiflerimizin, kontrollerimizin ve kalibratörlerimizin kullanılması anlamına gelmektedir. Tüm bunlar birbirleriyle uyumlu olacak ve birbirlerini mükemmel biçimde tamamlayacak ve bir sistem oluşturacak şekilde tasarlanmışlardır. Biz ve ortaklarımız sadece komple Sysmex Sistemini kullandığınız takdirde sonuçların güvenilirliği ile ilgili sorumluluğu tümüyle üstlenir ve size mükemmel bir hizmet sunabilir.

Piyasada Sysmex’e ait olmayan çeşitli reaktifler vardır. Üreticiler bunların bizim analizörlerimiz ile uyumlu olduğunu iddia etmekte ve bizim ismimize benzeyen isimler kullanmaktadırlar. Bunlar kesinlikle bizim tarafımızdan onaylanmamıştır. Bu gibi üçüncü şahıs ürünlerini kullandığınızda, Sysmex analizörleri, Sysmex reaktifleri, Sysmex kontrolleri ve Sysmex kalibratörlerinden oluşan sistemimizin belirlenmiş olan ‘kullanım amacını’ fiilen değiştirmiş olacağınızı belirtmeliyiz. Bunun sonucunda Sysmex ürünleri ile Sysmex’e ait olmayan ürünlerin bu 'yeni kombinasyonu' için yasal olarak Avrupa'daki tüm IVD - CE işaretinin yükümlülüklerini üstlenen ‘sorumlu üretici' siz olacaksınız. Bu gibi durumlarda sistemlerimizin performansı ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edemeyeceğimizi lütfen unutmayın. Risk almayın…

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.