Sysmex Turkey
Menu
Caresphere

Caresphere Dijital Çözümler

Daha akıllı laboratuvarlar

Günümüzde dijital platform servisleri hızla artmakta ve bu durum sağlık hizmetleri ve ilgili diğer endüstrilerde de dijital dönüşümün itici gücü haline gelmiş durumda. Bütünleştirici veri platformları ve akıllı yazılım uygulamaları hem hasta sağlığı hem de operasyon verimliliği açısından sağlık profesyonellerinin günlük yaşamlarında uzun süredir devam eden ve ortaya çıkan yeni zorlukları çözme potansiyeline sahiptir.

Sysmex'in tescilli ticari markası Caresphere, Sysmex’in tüm dijital hizmetleri ve çözümlerini bir araya toplayan bir çatı oluşturmaktadır. Caresphere™, gelişmiş yazılım çözümlerimize uygun bir ekosistem oluşturmak için büyüyen tüm ürün portföyünü barındıran yeni dijital platformumuzdur.

Sağlık hizmetlerinin daha iyiye taşınması, tanı süreçlerinin sürekli optimizasyonuna dayanır. Yeni bilgi teknolojileri platformumuz, bunu laboratuvar hayatını akıllı bir şekilde basitleştirerek ele alıyor. Caresphere™, ilgili bilgileri merkezileştirerek ve daha erişilebilir, etkileşimli ve eyleme dönüştürülebilir hale getirerek laboratuvar ekiplerini desteklemek üzere tasarlanmıştır – her zaman ve her yerde. Laboratuvarda üretkenliği, kalite yönetimini ve karar desteğini artırmak için kullanıcıların birden fazla klinik disiplinin ve alanın test araçlarından gelen bilgileri entegre şekilde kullanmalarını sağlar.

Caresphere™ Dijital Çözümler portföyümüz, akıllı-veri odaklı kararları ve servisleri kolaylaştırmak için sürekli büyüyen bir uygulama paketi sunmak ve dijital dönüşüm sürecinde müşterilerimizi aşağıda sıralanmış olan alanlarda destekleyerek modern tanı laboratuvarlarının önemli ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır:

  • Laboratuvar Yönetimi (Caresphere™ LM)
  • Analizör Yönetimi (Caresphere™ AM)
  • Kalite Yönetimi
  • Servis Yönetimi
  • Envanter Yönetimi
  • İş Akışı Yönetimi
  • Bilgi Yönetimi
Caresphere™ LM

Caresphere™ LM

Caresphere LM, gerçek zamanlı ve periyodik bilgilere dayanarak klinik laboratuvarda kalite, performans ve verimliliği izlemek için geliştirilmiş kapsamlı yazılım çözümümüzdür.

Caresphere LM, laboratuvar yöneticilerine tek bir bütünleştirilebilir ve özelleştirilebilir gösterge paneli aracı ile sonuç verme süreleri, numune tekrar çalışma oranları ve diğer önemli performans parametreleri hakkında grafik ve istatistikler sunar.

Caresphere LM, iş yükü fazlalığı kaynaklı zorluklarla karşılaşan laboratuvarlarda verimliliği optimize etmek için güçlü bir araçtır. Cihaz operasyonlarını izlemek için tüm Caresphere AM paketini de içerir.

2019 içerisinde piyasaya sürülmüştür.

Caresphere™ AM

Caresphere™ AM

Caresphere AM, laboratuvar ekibi için Sysmex cihaz durumunu, kalite kontrol takibini ve sorun tespitini tek bir merkezi gösterge panosunda yönetmek için tercih ettiğimiz yazılım uygulamasıdır – her zaman, her yerde.

Caresphere AM, kullanıcıları çeşitli teknik ekipmanlara ve Sysmex müşteri hizmetlerine tek bir veri platformunda bağlayarak gelişmiş dijital hizmetler sunar.

Caresphere AM, laboratuvar testlerinin kalite yönetimi optimizasyonu ve sistem kapalı kalma süresini minimumda tutmak için gerekli yazılım aracıdır – akıllıca bir şekilde.

2020 içerisinde piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.