Sysmex Turkey
Menu

Caresphere Akademi Eğitimi

Bilgi, işimizin önemli bir parçası ve başarımızın temel nedenlerinden biri olduğundan, personelimizin eğitimine çok fazla zaman ayırırız. Eğitimlerimizin, en son gelişmeleri ve araştırmaları içine alan ürün ve hizmetlerimizin kalitesini yansıtmasını isteriz.

Tüm çalışanlar, bilgiyi bir Sysmex müşterisi olarak size iletebilmek ve mevcut sorunlarınızı çözümleyebilmek için sürekli öğrenmeyi ve gelişimi kendine hedef edinmiştir.

İlk elden deneyim

Müşterilerimizi ziyaret eden tüm uzmanlar, uzmanlık alanlarında ilk elden eğitilirler. Eğitim modüler özelliktedir ve mevcut bilgileri esas alır. Belli bir süre sonra, tüm eğitimlerin uygunluğunun yeniden onaylanması gerekmektedir; bunun için ise şirkete özel sertifika programları kullanılır.

Sysmex eğitmenleri, eğitmeni-eğit programlarımızda kalifiye olan ürün uzmanlarıdır. Eğitim ve öğrenme metodolojilerine yönelik eğitim de bu kapsamdadır

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.
Bilgi

Ziyaretçilerimize bu internet sitesinin sadece sağlık uzmanları (*) için olduğunu bildirmek isteriz.
Lütfen bir sağlık uzmanı olduğunuzu teyit edin (*)

(*)Sağlık meslek mensubu, tıp, diş hekimliği gibi sağlık alanlarında eğitim almış ve yetkilendirilmiş kişiler ile bu alanda çalışan diğer meslek mensuplarını kapsar.

Bize müsaade.

Bu site yalnızca 'Profesyoneller' içindir. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.