Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanıyor olmanızdan dolayı buna izin verdiğinizi kabul ediyoruz. Tanımlama bilgisi, bu web sitesinin sayfalarıyla birlikte gönderilen ve tarayıcınız tarafından bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan basit ve küçük bir dosyadır. Saklanan bilgiler, web sitemizi bir sonraki ziyaretinizde tekrar sunucularımıza gönderilebilir.More information
Bu mesajı gizle
Sysmex Turkey
Menu

Kalite Yönetimi

Hamburg’da bulunan Sysmex Almanya ve Sysmex Avrupa, onaylı bir kalite ve çevre yönetim sistemi tarafından kontrol edilen bir Ortak Hizmet Merkezini paylaşmaktadırlar. Merkezin merkezileştirilmiş ve örtüşen yapısı, iletişimin kısa ve etkili olduğunu ve organizasyonda mevcut olan bilgi ve becerileri kullandığını göstermektedir. İç kaynakların daha verimli kullanılmasına ek olarak merkez tüm lojistik, teknik ve bilimsel istekleri hızla ve kapsamlı olarak desteklemektedir.

Ana görev ürünlerimizin yaşam döngüsü boyunca müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Birden fazla disiplinde faaliyet gösteren ekiplerle aşağıda belirtilenler gibi müşteri hizmetleri sağlamaktayız:

  • Reaktiflerin ve sarf malzemelerinin zamanında teslim edilmesi
  • Yardım hattı desteği dâhil olmak üzere cihaz tamiri ve bakımı
  • Karmaşık laboratuvar tesisat projelerinin danışmanlığı ve yönetimi
  • Entegre kavram çözümleri ve toplam laboratuvar otomasyonu
  • Sürekli satış sonrası takip ve yeni ürün geliştirme için tasarım girdisi olarak pazar gereksinimlerinin geri bildirimi
  • Müşteri olay yönetimi


ISO

Ortak Hizmet Merkezimizin amaçları, uymakta olduğumuz ISO 13485'in gereksinimlerini büyük ölçüde tamamlamaktadır. Bu ise şeffaf ve etkin süreçler ve sürekli iyileştirme ile ürün güvenliğine odaklanma ve dikkat ile ilgilidir.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.