Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanıyor olmanızdan dolayı buna izin verdiğinizi kabul ediyoruz. Tanımlama bilgisi, bu web sitesinin sayfalarıyla birlikte gönderilen ve tarayıcınız tarafından bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan basit ve küçük bir dosyadır. Saklanan bilgiler, web sitemizi bir sonraki ziyaretinizde tekrar sunucularımıza gönderilebilir.More information
Bu mesajı gizle
Sysmex Turkey
Menu
Sysmex Turkey Akademi Eğitimi Sysmex Akademi Eğitimi

Sysmex Akademi Eğitimi

Bilgi, işimizin önemli bir parçası ve başarımızın temel nedenlerinden biri olduğundan, personelimizin eğitimine çok fazla zaman ayırırız. Eğitimlerimizin, en son gelişmeleri ve araştırmaları içine alan ürün ve hizmetlerimizin kalitesini yansıtmasını isteriz.

Tüm çalışanlar, bilgiyi bir Sysmex müşterisi olarak size iletebilmek ve mevcut sorunlarınızı çözümleyebilmek için sürekli öğrenmeyi ve gelişimi kendine hedef edinmiştir.

İlk elden deneyim

Müşterilerimizi ziyaret eden tüm uzmanlar, uzmanlık alanlarında ilk elden eğitilirler. Eğitim modüler özelliktedir ve mevcut bilgileri esas alır. Belli bir süre sonra, tüm eğitimlerin uygunluğunun yeniden onaylanması gerekmektedir; bunun için ise şirkete özel sertifika programları kullanılır.

Sysmex eğitmenleri, eğitmeni-eğit programlarımızda kalifiye olan ürün uzmanlarıdır. Eğitim ve öğrenme metodolojilerine yönelik eğitim de bu kapsamdadır

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.