Sysmex Turkey
Menu
Lighting the way with diagnostics

Lighting the way with diagnostics

Çözümlerimizi Keşfedin

Sysmex ürün çözümleri

Sysmex ürünleri benzersiz olmakla birlikte, mükemmelliğe ulaşma azmimizi ve bilgiye olan derin bağlılığımızı yansıtır.

Hizmet verdiğimiz iş alanlarımızla sağlık sektörüne ve dolayısıyla bireylere pozitif katkı sağlayabileceğimizin ve sağladığımızın bilincindeyiz. Bu nedenle ürünlerimizin var olan gerçek sorunlara çözüm olmasını istiyoruz. İnsanların hayatını iyileştirmeyi. Ve kullanıcılarımızın çalışma hayatını kolaylaştırmayı.

Sysmex Türkiye, bir Sysmex Corporation kuruluşudur. 50 yılı aşkın süredir, hematoloji ve diğer uzmanlık alanlarımızda aktif olarak yeni standartlar belirliyor ve yenilikleri destekliyoruz. Avrupa'nın en büyük laboratuvar tanı ve sağlık hizmet şirketleri arasında yer alıyoruz ve hematoloji tanı sistemleri ve hizmetleri konusunda dünya lideriyiz.

Haberler & Etkinlikler

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.
Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanıyor olmanızdan dolayı buna izin verdiğinizi kabul ediyoruz. Tanımlama bilgisi, bu web sitesinin sayfalarıyla birlikte gönderilen ve tarayıcınız tarafından bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan basit ve küçük bir dosyadır. Saklanan bilgiler, web sitemizi bir sonraki ziyaretinizde tekrar sunucularımıza gönderilebilir.More information
Bu mesajı gizle