Sysmex Turkey
Menu

XN-L Üretkenlik Değerleri

XN-L Rerun & Reflex

Modern laboratuvarlarda en önemli şey verimliliktir. ‘Rerun & Reflex’ özelliği, teknik ve/veya analitik nedenlerle bir örneğin yeniden analiz edilmesi gerektiğinde, geri dönüş sürelerini (TAT) kısaltır ve sonuçlar daha hızlı alınır. Tüm modellerde, size hemen bilgi verilir ve hatta doğru sonuçların doğrudan bildirilebilmesi için XN-550 örnekleri otomatik olarak yeniden analiz eder. XN-550'nin örnek hazırlayıcısı, yeniden analiz edilmesi gereken örnekleri otomatik olarak iş akışına yeniden besler. Bu entegre refleks testi sayesinde, artık örnekleri manuel olarak seçip yeniden yüklemenize gerek yoktur.

XN-L Akıllı Rak Örnekleme

‘Rerun & Reflex’ özelliğinin yanı sıra, iş akışınızın verimliliğini artırmaya yardımcı olmak üzere XN-550 modelimizde 'Akıllı Rak Örnekleme' ve sürekli yükleme standart olarak sunulur. Entegre Akıllı Rak Örnekleme özelliği ile yükseltilmiş tabanlı tüplerin otomatik olarak ve daha hızlı ölçülebilmesi sayesinde genel iş akışı üretkenliğinizi artırabilirsiniz. Bu özellik müşterilerinize bildirim için gerek duyduğunuz süreyi kısaltır ve yüksek kaliteli sonuçlar sağlar.

XN-L Düşük WBC veya L-WBC

Lökosit konsantrasyonu düşük olan örnekler, özel bir 'düşük WBC modunda' yeniden ölçülebilir. Opsiyonel ‘L-WBC’ APP (Düşük WBC), lökositopenik örneklerin analizi sırasında güvenilirliği yükseltir. WBC sayımı ve diferansiyel sonuçları, düşük hücre sayısı nedeniyle güvenilmez olarak tanımlandığında, sistem istatistiksel açıdan sağlıklı sonuçlar sağlamak için L-WBC analizini otomatik olarak başlatır. Ayrıca, muhtemelen lökositopenik olduğu bilinen hastalar için analizi önceden de isteyebilir ve böylece manuel işlem süresini kısaltabilirsiniz. Melezleşmenin doğrulanmasına yardımcı olduğundan, PBSCT için de oldukça yararlıdır. L-WBC modu, özellikle doğru nötrofil sayımı sağlaması ve G-BOS uygulama kararının verilmesine yardımcı olmasıyla agranülositozun izlenmesinde de dikkat çekicidir.

XN-L Speed-up

Tam kan modunda iş hacminizi 70 örnek/saate çıkarmak için opsiyonel ‘Speed-up’ uygulaması seçilebilir. Bu özellik, yoğun laboratuvarların veya gelecekte büyüme vizyonu olan laboratuvarların iş hacmini artırarak geri dönüş süresini azaltmasına olanak tanır.

Klinik Değerler

Profesyonel Hizmetler

Peer-reviewed literature list

Ürün listemize göz atın

Bilimsel terimlerin alfabetik listesi

Sözlüğümüze göz atın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html