Sysmex Turkey
Sysmex Europe
Other Sites
Menu

XN-L Serisi

Bakış açınızı değiştirir

Hematoloji alanında dünya liderlerinden biri olarak, bizler sizin çalışmalarınızı daha kolay, daha verimli ve daha etkin hale getiren çözümler sunmayı kendimize görev biliyoruz. 2011 yılında, hematoloji alanında kalite ölçütü olan, amiral gemimiz XN Serisini kullanıma sunduk. Bazıları için, bu kadar kapsamlı bir çözüm fazla büyük olabilir. Şimdi de XN-L Serisiyle birlikte, XN kalitesi ve Sysmex’in bilgi birikimi ve destek hizmetleri kullanımınıza sunuluyor.

Hematoloji olanaklarınızı bir adım öteye taşır

İster 3 bölümlü bir diferansiyel cihazdan geçiş yapıyor olun, ister mevcut bir analizörü yeniliyor olun, tüm XN-L modelleri büyük cihazların kalitesini mükemmel bir fiyat-kalite oranıyla sunan tam 5 parçalı diferansiyel analizörlerdir.

Yeni XN-L Serisi üç model olarak sunulur: XN-350, XN-450 ve XN-550. Bunların her biri ayrıca mükemmel bir ikincil analizör olarak birincil analizörünüz kullanılamadığı zamanlarda bile size güvence sağlar.

Geleceğe hazır

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin için bir XN vardır. Ve ölçeklendirilebilir olduklarından, müşterilerinizin talepleri değiştikçe yeni klinik ve üretkenlik değerleri ekleyerek veya daha ileri profesyonel hizmetleri tercih ederek ve Genişletilmiş IPU ünitemize bağlanarak yükseltme yapabilirsiniz. 

XN düzeyinde kalite. Güvenilirlik. Sınıfında lideri tanı özellikleri ve destek. Ve yeni tanısal disiplinler. Tamamı uygun bir fiyat karşılığında. İşte bu bakış açınızda bir değişikliktir...

Sınıfında lider tanı özellikleri

Artık, ne kadar uzmanlaşmış olursa olsun müşterilerinizin taleplerini yerine getirebilir ve bu sektörde diğer rakiplerin cihazlarında bulunmayan, sınıfında lider tanı olanakları sunabilirsiniz. Elbette, satış ve servis ağımız içinde, sertifikalı personelimizden ve denetimli servislerimizden bilgi ve hizmet bakımından tam destek de alırsınız.

Hatta, vücut sıvıları gibi yeni tanı disiplinlerine de kapı aralayabilir ya da tam bir simir iş akışı oluşturmak için morfoloji çözümlerimizden birini ekleyebilirsiniz.

Gerçek Sysmex hematoloji analizörleri

Üç analizörün her biri, Sysmex'in etkisi kanıtlanmış floresans akış sitometrisi, hidrodinamik odaklanma teknolojilerini ve hemoglobin tespitine yönelik siyanürsüz SLS yöntemimizi içinde barındırır. Analizörlerimiz, teknolojik performans ve teknik özellikler bakımından bu sektördeki rakiplerinden üstündür (1) ve ayrıca arızalar arası ortalama sürenin (MTBF) yerleşik ve kanıtlanmış analizörlerimize yakın düzeyde olması beklenmektedir.

1 Hotton J. et al. Performance and Abnormal Cell Flagging Comparisons
of Three Automated Blood Cell Counters. Am J Clin Pathol 2013;140:845 – 852

Sistemlerinizi ihtiyaçlarınıza göre yükseltin

Amiral gemisi XN Serisine ait esnek XN APP konseptiyle, sisteminizi istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Bu şekilde yatırımınız güvence altında kalır ve hematoloji çözümünüz sizinle ve müşterilerinizin ihtiyaçlarıyla birlikte büyür. Ayrıca, sistemler gelecekteki APP'ler için de hazırdır ve size sürekli bir büyüme perspektifi kazandırır.

Aşağıdakilere değer kazandırabilirsiniz:

 • rutin hematoloji ve özel testler,
 • iş akışı verimliliği ve
 • bilgi ve iş akışı yönetimi

Bunun için şunları seçmeniz yeterlidir:

 • klinik değerler,
 • üretkenlik değerleri ve
 • profesyonel hizmetler.

XN-L Serisi Ürünler

Klinik Değerler

Üretkenlik Değerleri

Profesyonel Hizmetler

İmmatür Granülosit
(IG) sayımı

Ürün listemize göz atın

Bilimsel terimlerin alfabetik listesi

Sözlüğümüze göz atın
Watch the video
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY
XN tasarımını görün
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
 • Tümü
 • Belgeler
 • Podcast'ler
 • Görüntüler
 • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html