FIT taraması

Kolorektal kanser (CRC) en sık tanı konulan kanserlerden biridir. İyi haber ise, yeterince erken tespit edildiği takdirde CRC görülme sıklığının ve ölüm oranının anlamlı derecede düşürülebildiğidir.

Fekal immüno-kimyasal testler (FIT) vücuda müdahale gerektirmez ve dışkıda çıplak gözle görülemeyen kanı tespit edebilmektedir. FIT basitliği sayesinde hâlihazırda CRC taraması için müdahale gerektirmeyen en iyi test olarak kabul edilmektedir.

Kolon kanserini önlemek veya erken tespit etmek için FIT yaptırarak kendi sağlığınıza biraz zaman ayırın. Daha ayrıntılı bilgi için, lütfen ‘Tarama için FIT’ www.fitscreening.eu/patients web sitemizi ziyaret edin.

 • XN SERISI: HEMATOLOJI IHTIYAÇLARINIZA UYUM SAĞLAR
  XN SERISI: HEMATOLOJI IHTIYAÇLARINIZA UYUM SAĞLAR
  Çözümlerinizi Keşfedin
 • HELPING HAEMATOLOGY 
LABORATORIES WITH KNOWLEDGE 
AND EXPERIENCE
  HELPING HAEMATOLOGY
  LABORATORIES WITH KNOWLEDGE
  AND EXPERIENCE

Hematoloji

Klinik hematoloji yoğun, heyecan verici, kıymetli ve çok emek gerektiren bir uzmanlık alanıdır. Kan ve bileşenlerinin üretimini etkileyen kan hastalıklarının etiyolojisi, tanısı, tedavisi, prognozu ve önlenmesi gibi çalışma alanlarını kapsar. Bunlar arasında, lökositler, eritrositler, hemoglobin ve trombositler yer alır. Klinik bakıma yönelik bütüncül bir yaklaşımı içerir ve hem klinik hem de laboratuvar uygulamalarını kapsar.

Laboratuvarlar, analizörlerimizi kan ve kemik iliği numunelerine ait laboratuvar verilerinin klinik yorumlarını sağlamak amacıyla kullanırlar. Bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi kullanarak hematoloji alanında çalışanlara gerek klinik imkanları bakımından gerekse mükemmel analizörleri ve hizmet kalitesiyle çalışma hayatlarını biraz olsun kolaylaştırarak yardımcı olabileceğimize inanıyoruz. Asıl hedefimiz hastalarının sağlığına faydalı olmaktır.

Neredeyse tüm ülkelerde bulunan temsilcilikler aracılığıyla, ürün ve hizmetlerimiz bulunduğumuz sektörde lider konumdadır. Çözümlerimiz en küçük laboratuvarlardan büyük ölçekli iş akışı tasarımlarına kadar her ölçekteki kurumlara hitap eder.

Sysmex teknoloji

Dijital görüntüleme

Software & IT
solutions

Reaktif Üretimi

XN Serisi: Hematoloji ihtiyaçlarınıza uyum sağlar

XE Serisi

XT Serisi

XS Serisi

Podcast’ı izleyin
Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
 • Tümü
 • Belgeler
 • Podcast'ler
 • Görüntüler
 • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/nl-en/media-center.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/nl-en/media-center.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/nl-en/academy/library/educational-articles-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/nl-en/academy/library/image-gallery.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/nl-en/company/who-is-sysmex/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html