Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanıyor olmanızdan dolayı buna izin verdiğinizi kabul ediyoruz. Tanımlama bilgisi, bu web sitesinin sayfalarıyla birlikte gönderilen ve tarayıcınız tarafından bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan basit ve küçük bir dosyadır. Saklanan bilgiler, web sitemizi bir sonraki ziyaretinizde tekrar sunucularımıza gönderilebilir.More information
Bu mesajı gizle
Sysmex Turkey
Menu
Sysmex Turkey Hizmetler Kalite Kontrol ve Online Hizmetler Düzenleme İşleri ve Yasal İşler

Düzenleme İşleri ve Yasal İşler

Sysmex olarak çok sayıda kanun, kural, yönetmelik ve standarda tabi bulunmaktayız.

Düzenleme İşleri departmanımızın asıl işi güvenli tasarım ve koruyucu tedbirler yoluyla ürün güvenliğini sağlamaktır. Ayrıca, cihazlarımız, yazılımlarımız, reaktiflerimiz, kontrollerimiz ve kalibratörlerimizin üzerinde bulunan etiketler vasıtasıyla müşterilerimize uygun uyarıları yapmaktayız. Son olarak işçilerimizin güvenliği ve çevre ile ilgili kurallarımız ve çalışmalarımız bulunmaktadır.

Mükemmel ürün kalitesini sunmadığımız takdirde, şimdi olduğumuz kadar başarılı olmaya devam edemeyiz. İn-vitro tanı alanındaki güvenilir sonuçlarla birlikte kalite, başarımız için kesin bir ön koşuldur. Kalite kendi içinde bir ürünün güvenliğine katkıda bulunur.

EDMA ve VDGH gibi derneklere katılımımız, ürünlerimiz için geçerli olduğu ölçüde standardizasyon, etiketleme, kalite, çevre ve elektrik konularında son gelişmelerden hemen haberdar olmamızı sağlamaktadır.

İhracat yasalarına ve menkul kıymetler ticareti kontrolüne uygun çalışırız.

Yasal konular

Hukuk İşleri bölümü, verimli, başarılı, uzun vadeli ve dengeli işbirliğini sağlamak üzere iş ortaklarımızla yaptığımız sözleşmelerle ilgilenir. Anti-tröst ve yolsuzlukla mücadele ilkelerinin tüm yönlerini her zaman dikkate almaktayız.

Veri koruması, Hukuk İşleri biriminin odaklandığı konulardan biridir. Veri alışverişi için her türlü teknik olanağın yer aldığı, giderek büyüyen bilgi toplumunda hasta verilerine olağanüstü özen göstermemiz gerekir. Bu durum sözleşme, güvenli teknolojiler ve yetkili erişim ile sağlanır.

İş alanımız içinde tescil, satışlarımız için bir ön koşuldur ve bu da Düzenleme İşleri ekibinin başka bir sorumluluk alanıdır. Kimyasal maddelerin Avrupa yetkili makamı ECHA’ya tescili de izlenir ve sağlanır.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.