Sysmex Turkey
Menu

İdrar Analiz Sistemleri

İdrar analizi tıp tarihinde yapılan ilk laboratuvar testlerinden birisidir ve binlerce yıldan günümüze kadar devam etmektedir. Günümüzde, idrar analizi tanıyı koymakta önemli bir araç olarak yerini korumaktadır. İdrar analizi bir takım taramalarda, idrar yolu enfeksiyonlarında, kronik böbrek rahatsızlıklarında, karaciğer bozukluklarında, diyabet ve diğer metabolik rahatsızlıklar gibi yaygın hastalıkların tarama ve teşhisinde çok sık kullanılmaktadır.

Sysmex, son teknoloji idrar analiz sistemlerini her türlü ölçekteki laboratuvarlarınız için sunar. Sysmex analizörleri ile herhangi bir ön işlemden geçirilmeden gerçekleştirilen idrar analizi, en sık karşılaşılan pre-analitik hataları engeller ve tam otomasyon ile de laboratuvarınızın verimliliği en üst noktaya taşır.

İdrar analiz sistemleri ürün portföyümüze ve cihazlarımızın arkasında yatan eşsiz floresan akım sitometri teknolojisine daha yakından bakabilirsiniz. Modüler bir konsept sunan, UN-Serisi idrar analiz sistemlerimiz ile laboratuvarınıza katkı sağlayabilirsiniz.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.