FIT taraması

Kolorektal kanser (CRC) en sık tanı konulan kanserlerden biridir. İyi haber ise, yeterince erken tespit edildiği takdirde CRC görülme sıklığının ve ölüm oranının anlamlı derecede düşürülebildiğidir.

Fekal immüno-kimyasal testler (FIT) vücuda müdahale gerektirmez ve dışkıda çıplak gözle görülemeyen kanı tespit edebilmektedir. FIT basitliği sayesinde hâlihazırda CRC taraması için müdahale gerektirmeyen en iyi test olarak kabul edilmektedir.

Kolon kanserini önlemek veya erken tespit etmek için FIT yaptırarak kendi sağlığınıza biraz zaman ayırın. Daha ayrıntılı bilgi için, lütfen ‘Tarama için FIT’ www.fitscreening.eu/patients web sitemizi ziyaret edin.

XN Serisi: Hematoloji ihtiyaçlarınıza uyum sağlar

 • Mükemmel biçimde uyarlanabilir – kendi iş akışınızı tasarlayın
 • Geniş bir klinik ve üretkenlik değerleri aralığı
 • İhtiyaca özel laboratuvar yönetimi için ileri düzeyde profesyonel hizmetler
 • Tüm modlarda floresans akış sitometrisi
 • Geniş parametre yelpazesi, üstün WBC diferansiyeli
 • Sysmex Silent Design konsepti

 

Sysmex olarak biz insanların yaşamlarının iyileştirilmesine katkı sağlayabileceğimize inanıyoruz. Bunu bilgi ve deneyimlerimizi uygulayarak, çevremizden yeni bilgiler öğrenerek ve ortaklarımızın bize ilettiklerine karşılık vererek başarabiliriz. Amiral gemisi hematoloji konseptimiz olan XN Serisi bu inancın bir yansımasıdır.

Bu üç değişken eksene dayanmaktadır – Klinik Değerler, Üretkenlik Değerleri ve Profesyonel Hizmetler. Bu eksenler son derece esnektir ve birlikte laboratuvarlardaki en önemli üç konuya yönelmektedir: analitik süreçler, iş hacmi ve sonuç ve veri yönetimi. Çalışma rutininizi daha sorunsuz, daha verimli hale getirir ve diğer daha önemli görevler için zamanınızı size geri kazandırır. Hastaların yaşamında ciddi bir fark yaratacaksınız. Çünkü, daha önce hiç olmadığı kadar, klinik önemi kanıtlanmış sınıfının lideri hematolojik analiz olanağı sunabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar etkin ve verimli bir laboratuvarda.

Yetki sizde  

İlk kez, analitik işlevselliği ve iş hacmini tamamen birbirinden ayırmayı başardık.

Temel hasta taleplerinden hareketle, tüm patoloji profillerini tam otomatik olarak sunabiliyoruz. Yeniden işlem ve refleks testleri ile veya bu testler olmadan. Optimize ve dengeli iş yükleri. Veya uzmanlaşmış iş alanı yönetim sistemleri ve bağlantılı, çoklu laboratuvar konumları.

Neyin analiz edildiğini siz belirleyin. Hızı siz belirleyin. Ve ihtiyacınıza göre sonuçlarınızı siz yönetin. Bu gerçekten de size özel hazırlanmış hematolojidir.

Klinik Değerler

Üretkenlik Değerleri

Profesyonel Hizmetler

Reaktif RPU ünitesi

XN Serisi ürünler

Ürün listemize göz atın

Bilimsel terimlerin alfabetik listesi

Sözlüğümüze göz atın
Podcast’ı izleyin
Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
 • Tümü
 • Belgeler
 • Podcast'ler
 • Görüntüler
 • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html