Sysmex Turkey
Menu

Üretkenlik Değerleri

önde gelen endişelerinizden ikisidir. Zaman, maliyetlerin uygunluğu gibi konuları düşünmeniz ve müşterilerinizin hastalarına yardımcı olabilmeleri için örneklerini mümkün olduğunca hızlı biçimde geri göndermeniz gerekir. Ancak, küçük ölçekli ihtisas laboratuvarlarının da özellikle vücut sıvıları gibi zaman bakımından kritik analizler için olmak üzere verimliliği en üst düzeye çıkarmaları gerekir. XN konsepti özel olarak her iki durumu da dikkate alacak şekilde tasarlanmıştır.

Tek bir ortak teknoloji platformuna dayalı olarak, konfigüre edilebilir tanı uygulamalarına sahip analitik XN modülleri ile genişletilebilir bileşenleri birbirine bağladık. Tüm modüller, kapasitelerinden en iyi şekilde yararlanılacak şekilde entegre edilmiştir. Bunun karşılığında, bu modüller örneğin, simirleri kaydederek, sıralayarak ve arşivleyerek, otomatik olarak hazırlayarak ve boyayarak ve sunulup sunulmamasına bağlı olarak ESR, HBA1c ve dijital morfoloji analizi yaparak verimlilik düzeyinizi yükseltmektedir. Birden fazla tesisi kapsayan, bilgi ve uzmanlığın paylaşıldığı bir hematoloji ağı bile oluşturabilirsiniz.

Genişletilebilir konsept, tek bir analizörden kusursuz bir platformdaki dokuz modüllük bir gruba kadar değişiklik gösterebilir. Saatte 900'e varan sayıda örnek! Ve kompakt olması dolayısıyla, XN m2 başına mükemmel üretkenlik sunar. Otomatik işlemleri mümkün kılarak ve manuel müdahaleleri, simir oranlarını ve manuel müdahalelere bağlı potansiyel hataları azaltarak geri dönüş sürelerini kısaltır.

XN-L Serisi iş hacmi küçük laboratuvarların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmiştir. Hematoloji alanında dünya liderlerinden biri olarak, bizler sizin çalışmalarınızı daha kolay, daha verimli ve daha etkin hale getiren çözümler sunmayı kendimize görev biliyoruz. Bazı laboratuvarlar için, XN Serisi fazla büyük bir çözüm olarak görünebilir. Şimdi XN-L Serisiyle birlikte, XN kalitesi ve Sysmex’in bilgi birikimi ve destek hizmetleri kullanımınıza sunuluyor. İster 3 bölümlü bir diferansiyel cihazdan geçiş yapıyor olun, ister mevcut bir analizörü yeniliyor olun, tüm XN-L modelleri büyük cihazların kalitesini mükemmel bir fiyat-kalite oranıyla sunan tam 5 parçalı diferansiyel analizörlerdir. Bunların her biri ayrıca mükemmel bir ikincil analizör olarak birincil analizörünüz kullanılamadığı zamanlarda bile size güvence sağlar. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin için bir XN vardır.

Klinik Değerler

Profesyonel Hizmetler

XN üretkenlik değerleri

XN-L üretkenlik değerleri

Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html