Sysmex Turkey
Menu

Profesyonel Hizmetler

Profesyonel Hizmetlerimizi, laboratuvardaki yaşamı ve çalışmaları daha kolay ve daha etkin hale getiren yazılım ve BT çözümlerinden oluşur.

XN-IPU, Genişletilmiş IPU ünitemiz ve Destek Yöneticimiz bu kapsamdadır. Her çözüm için tek bir “görünüm ve algılanış” sağlarlar: günümüz laboratuvarlarının gereksinimlerini karşılayacak şekilde modüler ve ölçeklenebilirdir. Tüm Sysmex çözümlerine tam olarak entegre edilebilirler ve öğrenilmeleri ve kullanılmaları kolaydır – XN-IPU ve Destek yöneticisi ortak bir kullanıcı dokunmatik ekran arabirimine sahiptir. Tüm analizörlerin XN-IPU'ya bağlanması gerekir.

Profesyonel Hizmetler, laboratuvarlara yönelik yasal gereklilikler, iş akışı gereklilikleri ve artan akreditasyon gerekliliklerindeki sürekli artan talebi desteklemek için mükemmel bir temel oluşturur. Bu hizmetler ile örnek ve veri akış yönetimi ve dokümantasyonu için iyi tasarlanmış bir standardizasyon uygulanır. Basitçe anlatmak gerekirse, bu güçlü yönetim sistemi örneklerin daima doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlar –ve tüp sıralayıcı ile bir araya getirildiğinde, sistem maksimum verimlilikte en fazla sayıda örneği işleyebilir. Ayrıca analizörler tarafından analiz işlemleri için gereken toplam kan hacminin azaltılmasına yardımcı olur.

Profesyonel hizmetler:

  • Örnek, istek ve veri akışını senkronize eder
  • İleri düzeyde teknik validasyon sunar
  • İş akışınızın standartlaştırılmasına yardımcı olur
  • Performansınızı izlemenize yardımcı olur
  • Yasal akreditasyon gerekliliklerinin artırılmasını destekler

XN-IPU

Yeni XN IPU yazılımım konseptimiz laboratuvar iş akışı destek yazılımları açısından bir kilometre taşı niteliğindedir. Tutarlı ve yaygın bir kullanıcı arabirimine ve yepyeni bir kullanılabilirlik konseptine uygundur. Bu, analizörün yakınından kontrolden sorumlu süpervizörün ofisine kadar tüm işlemleri kapsar.

Genişletilmiş IPU

Tüm XN-3000 ve XN-9000 konfigürasyonlarının entegre bir bileşeni olan Genişletilmiş IPU, EDTA tüpleri için tüm istek yönetimini kontrol eder. İş akış sürecinin, rak yönetimi ve tüp kaydı gerçekleştirilerek bu şekilde otomasyonu ve optimizasyonu sayesinde her bir EDTA tüpü tam olarak izlenebilir. Ayrıca, Genişletilmiş IPU Sysmex'in patentli bir hematoloji kural kümesi ile tüm sürecin uygunluğunu doğruladığı için sistemde ortaya çıkan hatalı pozitif sonuç sayısı azalır. XN-1000 ve XN-2000 için opsiyoneldir.

Destek Yöneticisi

Destek Yöneticisi özel çalışma alanları içindeki XN ve XN-L analizörlerinin XN-IPU ünitesini (bilgi işlem ünitesi) destekler. Akreditasyon yönergelerine uygun olarak sürekli uzaktan servis yoluyla 7 gün 24 saat ulaşılabilirlik ve yüksek analitik performans sağlar.

Klinik Değerler

Üretkenlik Değerleri

XN Serisi: Hematoloji ihtiyaçlarınıza uyum sağlar

Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html