Sysmex Turkey
Menu

Mücadele ve inovasyon - geçmişimiz

Sysmex'in öyküsü 1968'de Japonya, Kobe'de başlamıştır. O zaman sadece sekiz çalışana sahip şirketin ilk adı TOA Medical Electronics'tir (bir TOA Corporation şubesi). Sysmex 1978 yılında kurulmuştur. Şirketin adı 1998'de Sysmex Corporation olarak değiştirilmiştir.

Sysmex'in Avrupa'daki seçili dağıtım ortaklarıyla büyümesini desteklemek için 1980'de Sysmex Europe kurulmuştur. 1995'te borsada işlem görmeye başlamamız küresel bir şirket olarak büyümemizi hızlandırmıştır. 1991'de İngiltere'de doğrudan satışlarımızın başlamasıyla Sysmex Orta ve Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu'da bağlı şirketler kurmak suretiyle doğrudan denizaşırı operasyonlarımızı güçlendirmiştir. 1995'te kurulan Sysmex Deutschland, şu anda en büyük pazarımız olan Avrupa pazarında en büyük EMEA bağlı şirketidir. İş ortaklarının satın alınması veya sıfırdan yeni ortaklıkların kurulmasıyla her yıl yeni ortaklıklar eklenmiştir. Dubai, Johannesburg ve Moskova'daki özel eğitim merkezleriyle birlikte artık yerel merkezlere sahip durumdayız. Bu, yakın ilişkiler kurma ve destek ile yerel distribütörlerle olan işbirliğini güçlendirmektedir.

Kurulduğu günden bu yana Sysmex Europe, küçük bir destek ofisinden 20 bağlı şirketin ve yaklaşık 50 distribütörün çalışmalarını destekleyen 250 iş ortağına sahip oldukça profesyonel merkezlere doğru sürekli bir gelişme kaydetmiştir. EMEA bölgesinde, Sysmex ürünleri 100'den fazla ülkeye dağıtılmaktadır. Sysmex Europe'da ilk çalışmaya başlayan bazı meslektaşlarımız heyecan verici bir macera hatırlamaktadır. Benzer bir motivasyon, mücadele ve inovasyon ruhunu var gücümüzle sürdürmeye çalışıyoruz.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.