Sysmex Turkey
Menu

Great Place To Work

Sağlık hizmetlerinde yenilikçi değerler yaratmayı hedefleyen Sysmex Türkiye, çalışan odaklı yönetim anlayışı ile yüksek kurum kültüründeki başarısını kanıtlayarak, bağımsız bir kuruluş olan Great Place To Work Enstitüsü® tarafından "Türkiye'nin En İyi İşverenleri (GPTW)" sertifikasyonunu almaya hak kazanmıştır.

Sysmex Türkiye olarak “2021 Türkiye'nin En İyi İşverenleri (GPTW)" listesinde 50-99 çalışan sayısına sahip şirketler kategorisinde 4. olmanın gurunu yaşıyoruz.

Great Place to Work®, yaklaşık 60 ülkede, şirketleri kurum ve çalışma kültürlerinin geliştirilmesi amacıyla destekleyen uluslararası bir araştırma ve danışmanlık enstitüsüdür. Great Place to Work® her yıl uluslararası, ulusal, bölgesel ve sektörel olarak en iyi işverenleri, anonim çalışan anketlerine ve kurumsal kültür analizi raporlarına dayanarak hesaplanan performans çıktılarına göre ödüllendirir.

Yerel ve küresel olarak kazandığımız bu unvanlar ile Sysmex’in çalışmak için harika bir yer olduğunu bir kez daha kanıtlamış olduk. Bu başarı her bir çalışanımızın! Büyük bir tutku ile müşterilerimiz için değer yaratırken etkin ekip çalışması ve Sysmex Way öncülüğünde çalışma kültürümüze değer katmaya ve yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz.

Copyright © Sysmex Europe SE. All rights reserved.