Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanıyor olmanızdan dolayı buna izin verdiğinizi kabul ediyoruz. Tanımlama bilgisi, bu web sitesinin sayfalarıyla birlikte gönderilen ve tarayıcınız tarafından bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan basit ve küçük bir dosyadır. Saklanan bilgiler, web sitemizi bir sonraki ziyaretinizde tekrar sunucularımıza gönderilebilir.More information
Bu mesajı gizle
Sysmex Turkey
Menu

Sysmex Way

Sysmex Way (Sysmex Yolu) kim olduğumuzu ve nasıl hareket etmek istediğimizi iyi bir şekilde gösterir.

Sysmex Way'in temel özelliklerinden biri Güvendir. Müşteriler bizim çözümlerimizin kendi zorluklarına çözüm getireceği gerçeğine güvenmelidir. Ve bizim ürünlerimize, hizmetlerimize ve personelimize güvenmelidirler. İdeal olarak çalışanlarımız kendi yeteneklerine ve şirketin yeteneklerine güvenirler.

Yaptığımız işte iyiyiz ve kendimize güvenmek için her türlü gerekçeye sahibiz. Hemen hemen her alanda çalışanlarımıza karar verebilmeleri için geniş imkan sağlanmıştır. Deneyimlerimiz bize çalışanlarımıza güvenmenin şirkete sıkı bir biçimde bağlılığa dönüştüğünü göstermiştir- bu mükemmel ve karşılıklı güçlendirici bir döngüdür.

Yetkinliği ve ekip çalışmasını ve insanların sadece kendileri gibi olmalarına izin vermenin yarattığı olağanüstü çeşitliliği ve yaratıcılığı son derece takdir etmekteyiz.

Misyon

Sağlık hizmetlerinin gelişimini şekillendirmek

Değer

Bir yandan güven ve itimat oluştururken, diğer yandan da benzersiz ve yenilikçi değerler yaratmaya devam ediyoruz.

Akıl 

Tutkulu ve esnek biçimde bireysel yeteneklerimizi ve eşsiz ekip çalışmamızı ortaya koyuyoruz.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.