Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanıyor olmanızdan dolayı buna izin verdiğinizi kabul ediyoruz. Tanımlama bilgisi, bu web sitesinin sayfalarıyla birlikte gönderilen ve tarayıcınız tarafından bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan basit ve küçük bir dosyadır. Saklanan bilgiler, web sitemizi bir sonraki ziyaretinizde tekrar sunucularımıza gönderilebilir.More information
Bu mesajı gizle
Sysmex Turkey
Menu

Sysmex Kimdir?

Sysmex Avrupa 50 yılı aşkın süredir en yüksek kalitede sağlık bakım ürünleri üretmekte olan şirketler grubunun bir parçasıdır. Geleneksel olarak bizim odak noktamız dünyada laboratuvar sektörü için hematoloji, koagülasyon ve idrar tahlili ile ilgili medikal analitik cihazlar ve BT çözümleri olmuştur. Deneyimimiz ve becerilerimiz arttıkça uzmanlık alanlarımızı yaşam bilimleri, biyolojik bilimler ve hasta başı bakımı gibi heyecan verici yeni alanları içerecek şekilde genişletmekteyiz.

Şirketimiz ilerleme ve yenilik getirmesiyle ve mükemmel kalite sunmasıyla tanınır. Bilgi yoğun bir şirket olmamıza rağmen, her zaman insanların insanlara yardım etmesine dayanan temel anlayışımıza bağlılığımızı sürdürdük ve böylece 'sağlık hizmetlerinin gelişimini şekillendirmek' olan misyon bildirimizi canlı tutmaktayız. Laboratuvarları hasta bakımının ön safında tutmak için yaratıcılığımızı, bireyselliğimizi, deneyimimizi, otomasyon konusundaki bilgi ve becerilerimizi ve bilimsel bilgi birikimimizi kullanmaktayız.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.