Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanıyor olmanızdan dolayı buna izin verdiğinizi kabul ediyoruz. Tanımlama bilgisi, bu web sitesinin sayfalarıyla birlikte gönderilen ve tarayıcınız tarafından bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan basit ve küçük bir dosyadır. Saklanan bilgiler, web sitemizi bir sonraki ziyaretinizde tekrar sunucularımıza gönderilebilir.More information
Bu mesajı gizle
Sysmex Turkey
Menu
Sysmex Turkey Kariyer Neden Sysmex’te çalışmalısınız? Neden Sysmex’te çalışmalısınız?

Sysmex’te kariyeriniz

Bir iş ve dolayısıyla işveren seçimi alacağınız en önemli ve zor kararlardan biridir. Muhtemelen haftanın büyük bir bölümünü çalışarak geçireceğiniz için doğru seçim yapmak önemlidir. Sysmex olarak ilgi çekici, teşvik edici ve tatminkar işler ve kariyer fırsatları sunmak için elimizden geleni yaparız. Kariyerine ilk adım atanlardan, çalışma hayatlarının sonuna yaklaşan deneyimli profesyonellere kadar herkese bu fırsatları sunmak için çaba gösteririz.

Bu, şirketin tüm alanlarına her şekilde yansıyan ve şirket tarafından özümsenmiş çok yönlü bir çabadır. 2012 yılında Almanya’da Hamburg yakınında bulunan genel merkezimiz ülkenin ilk 100 işvereninden biri sıfatıyla resmen bir Great Place to Work® olarak belirlenmiştir. Bu genel merkezden, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde yer alan tüm bağlı şirketlerimize ve diğer paydaşlara bilgi ve destek aktarmaktayız.

Çok basit bir deyişle, yaptığımız işte iyiyiz. Ve bu şekilde kalmayı planlıyoruz. İşlerine odaklanmak isteyen kişilerle çalışmaktan ve onların becerilerini mümkün olan en iyi şekilde kullanmalarından keyif alıyoruz. Biz gerekli olan temeli sağlayacağız. Ve sizin hem profesyonel hem de kişisel olarak gelişmenize yardımcı olacağız.

Bir anlamda, biz doğru insanların seçimlerini kendilerinin yapacağına inanıyoruz. Kendinizi, kim olduğumuzla? Ne yaptığımızla? Ve amaçlarımızla özdeşleştirebiliyor musunuz? Cevabınız evet ise bizimle temasa geçmenizden mutluluk duyacağız. Buranın mükemmel bir iş yeri olduğunu anlayacaksınız.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.