Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanıyor olmanızdan dolayı buna izin verdiğinizi kabul ediyoruz. Tanımlama bilgisi, bu web sitesinin sayfalarıyla birlikte gönderilen ve tarayıcınız tarafından bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan basit ve küçük bir dosyadır. Saklanan bilgiler, web sitemizi bir sonraki ziyaretinizde tekrar sunucularımıza gönderilebilir.More information
Bu mesajı gizle
Sysmex Turkey
Menu
Sysmex Turkey Akademi Bilgi Merkezi

Bilgi Merkezi

Sysmex dünyanın önde gelen sağlık şirketlerinden biridir ve hematoloji alanında dünya lideridir. Bu bir tesadüf değil; yoğun bir çalışmanın sonucudur. Kendimizle gurur duyduğumuz alanlardan biri de bilgi birikimimizdir. Bu web sitesinin, uzmanlık alanlarımız ve bilhassa hematoloji için yol gösterici bir bilgi kaynağı olması en büyük arzumuzdur.

Bilgi Merkezi birimimizde, her türlü konuyla ilgili her türlü bilgiyi her türlü formatta bulabilirsiniz. Bu kaynakların ilgi alanlarınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olmasını ve faaliyet alanlarımızla ilgili olarak size iyi bir fikir vermesini umuyoruz.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.