Hasta Portalı

Sysmex, sağlık ile ilgili birçok alanda faaliyet göstermektedir. Sağlık uzmanlarına yönelik bilgilerin yanı sıra bizim uzmanlık alanlarımızda kendilerine yardımcı olacak bilgiler arayan kişilere uygulamalı bilgiler sunuyoruz.

Şu anda göğüs kanseri ile ilgili yol gösterici ve gerekli bilgiler veriyoruz (Almanca olarak). http://www.breast-cancer-diagnosis.co.uk/ adresini ziyaret etmenizden memnuniyet duyarız.

Sysmex’te işe başladığınız zaman

Her ne kadar biz iyi çalışma koşulları ve iyi bir çalışma ortamı sunduğumuzdan oldukça emin olsak da yeni bir şirkette işe başlamak oldukça sıkıntılı olabilir. Ve bu yüzden bunu mümkün olduğunca kolay hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Siz henüz işe başlamadan önce, gelecekteki patronunuzla birlikte ayrıntılı bir işe başlangıç planı hazırlıyoruz. Geldiğinizde çalışma yerinizin ve ihtiyacınız olan malzemelerin hazır olmasını sağlıyoruz. Ve her yeni çalışanı Intranet vasıtasıyla ‘duyuruyoruz’. Yolunuzu bulmanızı sağlamak için size genel merkezi tanıtıyoruz ve geçireceğiniz ilk birkaç hafta içinde sizi desteklemesi ve yardımcı olması için herkese bir ‘eğitmen’ atıyoruz.

'Sysmex Haftası' tüm yeni personelimiz için her yıl dört kez düzenlenir. Bunlara şirkette görevi ne olursa olsun herkes katılır. Bu bir haftalık program boyunca, tüm departmanlar kendilerini tanıtırlar. Ancak bunun amacı sadece herkese yapılarımız ve süreçlerimiz hakkında bir fikir vermek değildir. Biz kurumsal kimliğimiz ve kültürümüzün önemine kuvvetle inanıyor ve burada onlar hakkında da konuşmak istiyoruz. Bu hafta boyunca çalışanların birbirlerini tanıması için birlikte birkaç yemek yenir, Neumünster’de bulunan ve reaktiflerimizi ürettiğimiz büyük üretim tesisimiz ziyaret edilir.

Sysmex Way

Employee benefits

İşler

Yeteneklerinizi bizimle değerlendirin

İş ilanları

Çalışma alanları

We employ all sorts of expertise

Find your expertise

Size nasıl yardımcı olabiliriz

Sizin için buradayız !

Sorularınız ve bildirimleriniz için
Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Contact Sysmex
Bize ulaşın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html