FIT taraması

Kolorektal kanser (CRC) en sık tanı konulan kanserlerden biridir. İyi haber ise, yeterince erken tespit edildiği takdirde CRC görülme sıklığının ve ölüm oranının anlamlı derecede düşürülebildiğidir.

Fekal immüno-kimyasal testler (FIT) vücuda müdahale gerektirmez ve dışkıda çıplak gözle görülemeyen kanı tespit edebilmektedir. FIT basitliği sayesinde hâlihazırda CRC taraması için müdahale gerektirmeyen en iyi test olarak kabul edilmektedir.

Kolon kanserini önlemek veya erken tespit etmek için FIT yaptırarak kendi sağlığınıza biraz zaman ayırın. Daha ayrıntılı bilgi için, lütfen ‘Tarama için FIT’ www.fitscreening.eu/patients web sitemizi ziyaret edin.

Çalışanların gelişimi

Sysmex’te kendisini rahat hisseden kişilerin çoğu kendi kişisel gelişimlerini geleneksel okul ve üniversitelerin ötesinde devam ettirmeye ilgi duymaktadırlar. Ve biz bunu gerçekleştirmenin sorumluluklarımız arasında yer aldığını düşünüyoruz. Çalışanlarla yapılan düzenli görüşmelerin bir parçası olarak her çalışan için bireysel gelişim planlaması yapmaktayız. Tüm çalışanlarımıza, her türlü gelişim seçeneğini ve eğitim olanaklarını sunmaktayız.

  • E-Eğitim
  • Dil kursları
  • Belirli bilgi birikimini, beceri ve yetkinlikleri geliştirmek için iç ve dış eğitim.

 

Öne çıkan eğitim seçeneklerimizden biri de, çalışanların çalışanlara eğitim ve ders verdikleri, bir çeşit personel için personel etkinliği olan ‘Sysmex Okulu’ dur. Bu hepimizin, burada uzun süredir çalışanlarımız da dâhil olmak üzere, şirketi daha iyi tanımasını ve çeşitli çalışma alanları ile ilgili bilgimizin artmasını sağlar.

İş-Yaşam Dengesi

İşler

Yeteneklerinizi bizimle değerlendirin

İş ilanları

Çalışma alanları

We employ all sorts of expertise

Find your expertise
Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Contact Sysmex
Bize ulaşın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html