Hasta Portalı

Sysmex, sağlık ile ilgili birçok alanda faaliyet göstermektedir. Sağlık uzmanlarına yönelik bilgilerin yanı sıra bizim uzmanlık alanlarımızda kendilerine yardımcı olacak bilgiler arayan kişilere uygulamalı bilgiler sunuyoruz.

Şu anda göğüs kanseri ile ilgili yol gösterici ve gerekli bilgiler veriyoruz (Almanca olarak). http://www.breast-cancer-diagnosis.co.uk/ adresini ziyaret etmenizden memnuniyet duyarız.

Yasal Feragatname

Sysmex Turkey Diagnostik Sistemleri Limited Sirket'ine hoş geldiniz! Web sayfalarımızı ziyaret ettiğiniz için memnuniyetimizi bildirir, şirketimize, ürünlerimize ve web sitemize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Web sayfalarımızı kullanırken gizliliğinizin korunduğundan emin olmak istiyoruz. Bu nedenle, lütfen aşağıdaki bilgileri dikkatle inceleyiniz:

Anonim veri toplama

Sysmex Turkey Diagnostik Sistemleri Limited Sirket web sayfalarını kim olduğunuzu bildirmeden gezebilirsiniz. Yalnızca internet servis sağlayıcınızın adını, sitemize hangi web sayfası üzerinden geldiğinizi, sitemizde ziyaret ettiğiniz web sayfalarını ve web sitelerimizde kaldığınız süreyi belirleyebiliriz. Bu trafik bilgileri istatistiksel amaçlarla değerlendirilecektir. Ancak, bireysel kullanıcı olarak kimliğiniz tespit edilmeyecektir.

Kişisel verilerin toplanması ve işlenmesi

Kişisel veriler yalnızca, bir sözleşme, anket ya da kişiselleştirilmiş hizmetler için bize gönüllü olarak bu bilgileri vermek istediğiniz takdirde toplanacaktır.
Sysmex Turkey Diagnostik Sistemleri Limited Sirket tarafından sağlanan kişiselleştirilmiş hizmetler kapsamında, kayıt sırasında verdiğiniz verilerinizin reklam ve pazarlama araştırması için kullanılmasını kabul etmenize bağlı olarak işlenecek ve bunları elektronik hizmetlerin yapılandırılması için gerektiği ölçüde kullanılacaktır. Ayrıca eğer kabul ederseniz, Sysmex Turkey Diagnostik Sistemleri Limited Sirket’inin web sayfalarını ziyaretiniz sırasında toplanan bilgileri bir araya getirerek size özel reklamlar sunmak için bir kullanıcı profili oluşturabiliriz. Bu bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından kötü amaçlı kullanılmasını engellemek için şifrelenmiş biçimde aktarılacaktır.

Verilerin Avrupa Ekonomik Bölgesi dışındaki devletlere aktarılması ve bu devletlerde işlenmesi

Veriler, Avrupa Ekonomik Bölgesi dışındaki devletlere aktarılmamaktadır.

Kişisel verilerin kullanılması ve dağıtılması

Sizin onayınız olmadan Sysmex Turkey Diagnostik Sistemleri Limited Sirket web sayfaları ile bağlantılı olarak toplanan trafik verileri yalnızca sipariş işlemleri ve sorularınızın ele alınması için kullanılacaktır. Bunun ötesinde, bize önceden onay vermeniz şartıyla, verilerinizi yalnızca reklam ve pazarlama araştırmaları için ya da Sysmex Turkey Diagnostik Sistemleri Limited Sirket'nin elektronik hizmetlerini tasarlamak amacıyla kullanılacaktır. Ayrıca verileriniz, yalnızca sizin onayınızı aldıktan sonra size özel reklamlar sunmak için kullanılacaktır.

Verilerin yukarıda belirtilen amaçlar için kullanılmasına izin verilmesi aynı zamanda verilerinizin, Sysmex Corporation'ın şirketleri ve sizin tarafınızdan seçilen Sysmex Turkey Diagnostik Sistemleri Limited Sirket'nin iş ortaklarına aktarılması iznini de içerebileceğinden, verileriniz bu tüzel kişilere de aktarılabilir. Bunun dışındaki üçüncü şahıslara herhangi bir veri aktarımı yapılmayacaktır. Elbette, bu konudaki onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.

Harici Bağlantılar

En iyi şekilde bilgi almanız için web sayfalarımızda sizi üçüncü şahısların sayfalarına yönlendirecek bağlantılar bulacaksınız. Yeterince açık olması için bunun bir harici bağlantı olduğunu belirtmek isteriz. Sysmex Turkey Diagnostik Sistemleri Limited Sirket’nin, diğer sağlayıcıların harici bağlantı sayfaları ile ilgili içerikleri ya da tasarımları üzerinde hiçbir etkisi veya sorumluluğu yoktur. Dolayısıyla, bu veri koruma beyanından kaynaklanan garantiler harici bağlantılar için geçerli değildir.

Veri gizliliği beyanı

Bu web sitesinde Google Inc. ("Google") firmasının bir web analizi hizmeti olan Google Analytics kullanılmaktadır. Google Analytics, bilgisayarınızda saklanan ve web sitesini kullanımınızın analiz edilmesine izin veren metin dosyaları olan "tanımlama bilgileri" (çerezler) kullanmaktadır. Tanımlama Bilgisi tarafından bu web sitesini kullanımınızla ilgili olarak oluşturulan bilgiler genellikle ABD'deki bir Google sunucusuna aktarılır ve burada saklanır. Bu web sayfasında IP'nin isimsiz hale getirilmesinin etkin olması durumunda, Avrupa Birliği'nin üye devletleri içinde ya da Avrupa Ekonomik Bölgesi anlaşmasına taraf olan diğer ülkelerde IP adresiniz Google tarafından kısaltılır.

Yalnızca özel durumlarda, tam IP adresi Google tarafından ABD'deki bir sunucuya aktarılır ve burada kısaltılır. Google, bu web sitesinin işleticisinin isteğiyle bu bilgileri, web sitesindeki etkinliklerle ilgili bir rapor oluşturmak ve web sitesi kullanımı ve İnternet kullanımıyla ilgili bağlantılı hizmetleri web sitesi işleticisine aktarmak için bu web sitesinin kullanımınızla ilgili bilgileri değerlendirmekte kullanacaktır. Google, Google Analytics kapsamında hiçbir durumda IP adresinizi Google'da saklanan diğer verilerle ilişkilendirmeyecektir.

İnternet tarayıcısı yazılımının uygun bir ayarını kullanarak tanımlama bilgilerinin saklanmasını engelleyebilirsiniz. Ancak, bu durumda bu web sitesinin her işlevini tam olarak kullanamayabileceğinizi belirtmek isteriz. Ayrıca, tanımlama bilgileri tarafından oluşturulan verilerin ve web sitesinin kullanımıyla ilgili verilerinizin (IP adresiniz dâhil) Google tarafından toplanmasını ve işlenmesini, bu bağlantıyı izleyerek bulabileceğiniz bir tarayıcı eklentisini yükleyerek önleyebilirsiniz. tools.google.com/dlpage/gaoptout ya da www.google.com/intl/de/analytics/privacyoverview.html adreslerinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz (Google Analytics ve veri korumasıyla ilgili genel bilgiler). Bu web sitesinde IP adreslerinin isimsiz olarak kaydedilmesini sağlamak için (IP-Maskelemesi olarak adlandırılır) Google Analytics'in ‘’gat. _ anonymizeIp ();“ koduyla tamamlandığını belirtmek isteriz.

Daha fazla bilgi ve iletişim bilgileri

'Sysmex Turkey Diagnostik Sistemleri Limited Sirket'nin veri koruması' politikası ile ilgili başka sorularınız varsa lütfen şirketimizin veri güvenliği sorumlusu ile görüşün. İletişim adresini aşağıda bulabilirsiniz. Burada verilerinizin hangilerinin bizde saklandığını hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aynı zamanda, bize e-posta atarak ya da aşağıdaki adrese mektup göndererek verilerinizin sorgulanması, silinmesi ve düzeltilmesine yönelik isteklerinizi de iletebilirsiniz:

Sysmex Turkey
Diagnostik Sistemleri Limited Sirketi
Rüzgarlı Bahçe Mh. Topçu yüzbaşı Sinan Eroğlu cad. A Blok
No: 6 Kat -5 Kavacik Beykoz
34805 Istanbul, Türkiye

İletişim detayları

Contact Sysmex

Sysmex Turkey

Diagnostik Sistemleri Limited Sirketi

Rüzgarlı Bahçe Mh. Topçu yüzbaşı

Sinan Eroğlu cad. A Blok

No: 6 Kat -5 Kavacik Beykoz

34805 Istanbul, Türkiye

Tel: +90 216 681 66 00 (30 hat)

Fax: +90 216 680 60 00

e-posta