Sysmex Turkey
Menu

Reaktif RPU ünitesi

Hematolojide, diğer laboratuvar çalışma alanlarıyla kıyaslandığında kullanılan reaktif miktarı çok daha fazladır. Örneği seyreltip analitik süreçler için yüksek bir çoğaltılabilirlik değeri elde etmemiz gerektiğinden, laboratuvarlarda çalışanlar zamanlarının önemli bir kısmını reaktiflerle ilgilenirken ve bunları doldururken harcarlar. Akıllı RPU-2100 çözümümüz, zamanınızı başka konularda daha verimli kullanabilmeniz için daha uzun bir 'müdahalesiz süre' sağlamaktadır.

Basit şekilde mevcut su arıtma sisteminize ve daha sonra analizörlerinize bağlanır. Artık güvendesiniz ve saf reaktifler kullanılmaya hazır. Bu sayede, bağlamak zorunda olduğunuz kutu sayısı büyük ölçüde azalır. Ayrıca lojistik ve satın alma süreçlerinizi ve idari işlemlerinizi de basitleştirebilirsiniz. Ambalaj atıklarınız ve genel malzeme kullanımınız çok daha azalır.

RPU ünitesi hem XN hem de X Sınıfı serilerinde kullanılabilir, ancak aynı anda kullanılamaz. Farklılık gösteren açık stabiliteleri nedeniyle, XN için günde 200 örneklik iş hacmi için, X Sınıfı için ise günde 400 örneklik iş hacmi için öneriyoruz. RPU-2100 ünitesi tekli analizörler ile birlikte veya XN-9000 laboratuvar çözüm konseptinin bir parçası olarak kullanılabilir.

Günlük kan sayımı > 200 olan her laboratuvar için

Reaktif iletimi hematoloji bölümleri için günlük işlemlerde bir sorundur – bunun sebeplerinden biri genellikle bir kaldırma arabasının gerekmesidir. Depolama sınırlıdır ve genelde hematoloji çalışma alanının yakınında bulunmaz. Ve reaktiflerin gereken şekilde iletildiğinden emin olmak için analizörünüzün başında çok fazla zaman geçirmeniz ve dikkat sarf etmeniz gerekir.

Her gün >200 kan sayımı yapan bir laboratuvarınız varsa, RPU-2100 (Reaktif Üretim Ünitesi) size yardımcı olacaktır. Bu ünite reaktif işlemlerini en aza indirir ve reaktifi analizörün hemen yanında depolar. Yerel olarak dilüsyon prensibine göre çalışır ve istek üzerine konsantre üründen kullanıma hazır dilüsyon solüsyonu hazırlar.

RPU reaktif üretimi tamamen bağlı hematoloji analizörünün kontrolü altındadır ve sadece istek üzerine kullanıma hazır reaktif üretilir. Bu şekilde maliyetli saf suyun boşa harcanmaması sağlanır. RPU'nun içindeki bir depolama rezervuarı yılın 365 günü, günün her saati diluentin kullanıma hazır olmasını sağlar. Konsantre en yoğun saatlerde değiştirildiğinde bile, rutin işleyiş kesintiye uğramaz. RPU tamamen bizim özel yazılımımız ile kontrol edilir.

Kolay ve güvenli

İletkenlik 0,2 µS/cm'nin altında olduğu sürece RPU-2100 laboratuvarın mevcut su arıtma sistemine bağlanabilir. Güvenlik amacıyla, RPU-2100'ün içindeki entegre, akıllı bir filtre bağlı tüm analizörleri mikrop ve bakteri kontaminasyonuna karşı korur. Bu şekilde, gece vardiyaları ve acil durum işlemlerinde örnekleri tutarlı bir reaktif kalitesiyle işleyebilirsiniz.
Tam olarak izlenebilir reaktif stok yedekleme konsepti, 7 gün 24 saat boyunca sıfır kesintiyle analiz kullanımını garanti eder.

Farklı günlük örnek işleme hacimlerine uygun iki paket boyutu sağlıyoruz. Açıldıktan sonraki raf ömrü X sınıfı serisi için 30 gün, XN için ise 60 gündür.

XN Serisi: Hematoloji ihtiyaçlarınıza uyum sağlar

XE Serisi

XT Serisi

XS Serisi

Ürün Listesi

Ürünlerimizin tüm listesi

Ürün listemize göz atın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html