Sysmex Turkey
Menu

XN Üretkenlik Değerleri

Rerun & Reflex

Rerun & Reflex (Yeniden İşlem ve Refleks) konfigürasyonu XN-1000, XN-2000 ve XN-3000 için sunulur. Özel bir refleks numuneleyici tipine dayanmaktadır. Bu numuneleyici, yeniden analiz edilmesi gereken örnekleri otomatik olarak iş akışına geri döndürür ve bu aşamada genişletilmiş bir ölçüm yapılır. Bu entegre refleks testi sayesinde, artık örnekleri manuel olarak seçip yeniden yüklemenize gerek yoktur.

XN-3000'deki refleks özelliği simir hazırlama ve boyama işlemlerini de içermektedir. Genişletilmiş ölçümler sadece, ek bir tanısal değer sunmaları koşuluyla yapılır. Rerun & Reflex, mümkün olan en kısa süre içinde çoğaltılabilir sonuç kalitesi sunar. Manuel müdahaleleri önemli ölçüde azaltır ve zaman ve kaynakları geri kazandırır. Geri dönüş süresi üzerinde olumsuz bir etki oluşmaz.

Ürün sayfası XN-1000

Ürün sayfası XN-2000

Ürün sayfası XN-3000

Compact Integration

Compact Integration sadece XN-9000 için sunulur.

XN-9000 Compact Integration, mükemmel lam hazırlama ve boyama ünitemiz olan SP-10 dâhil olmak üzere dokuz taneye kadar XN modülünü bir araya getirebilir. XN-9000'un tüm varyasyonları, örnek, istek ve veri iş akışını akıllı şekilde yönlendiren ve kontrol eden Genişletilmiş IPU'yu standart olarak içerir. Compact Integration %99 tek tip örnek profiline sahip laboratuvarlar için en uygundur.

Ürün sayfası XN-9000 Compact Integration

Sıralama ve Arşivleme

Sıralama ve Arşivleme sadece XN-9000 için sunulur.

XN-9000, kendi laboratuvar ihtiyaçlarına göre yapılandırabileceğiniz dokuz taneye kadar XN modülünden oluşur. XN-9000'un tüm varyasyonları Genişletilmiş IPU'yu standart olarak içerir. Sıralama ve Arşivleme, analiz modülleri, SP-10 lam hazırlama ve boyama ünitemiz ve uca yerleştirilmiş TS-500 veya TS-2000 tüp sıralayıcısından oluşan esnek bir konfigürasyondur. Sayımdan lam hazırlamaya kadar uzanan iş akışlarını optimize eder ve EDTA tüplerini akıllı şekilde ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak sıralar.

Ürün sayfası XN-9000 Sıralama ve Arşivleme

İş Yükü Dengeleme

İş Yükü Dengeleme sadece XN-9000'de kullanılabilir.

XN-9000 İş Yükü Dengeleme konfigürasyonu gelişmiş bir çalışma alanı otomasyon konseptidir. İş Yükü Dengeleme değişken örnek profiline sahip laboratuvarlar için en uygundur. Önceden sıralanmış tüpleri kombine etmenize izin vererek tüp arşivleme ve dağıtımı dâhil olmak üzere analizör kapasitenizi ve kullanımınızı tüp sıralayıcıya göre optimize edebilmenizi sağlar. Ayrıca örnek alımını ve diğer çalışma alanları için hızlı dağıtımını optimize etmenize yardımcı olur. Analizör modüllerinin klinik ve üretkenlik değerlerinin kombinasyonunu ve lam hazırlama ve boyama ünitesini değiştirerek, hematoloji konseptinizi, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekilde uyarlayabilirsiniz.

Ürün sayfası XN-9000 İş Yükü Dengeleme

Maksimum İş Yükü

Aşırı derece yüksek iş yükleri için, XN-9000 Maksimum İş Yükü konfigüre edilebilir ve bu temelde bir Tüp Sıralayıcı modülü üzerinden bağlanan iki farklı XN-9000'un kombinasyonudur. Bu durum birçok olasılık ve konfigürasyona imkan sağlar; örneğin, bir XN-9000 kombinasyonu rutin örneklerin toplu işlenmesi için kullanılırken, diğer bağlı XN-9000 klinik değer APP'leri ve simir işaretleme/boyama ile tüm tanısal olasılık spektrumunu kullanarak özel örnekler ile ilgilenir.

Ürün sayfası XN-9000

XN Serisi: Hematoloji ihtiyaçlarınıza uyum sağlar

Ürün listemize göz atın

Bilimsel terimlerin alfabetik listesi

Sözlüğümüze göz atın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html