Sysmex Turkey
Menu

Klinik Değerler

Geçmişte, tanı kapasitesi hep laboratuvarın büyüklüğüyle bağlantılı olmuştur. Artık ölçek ne olursa olsun, üstün kaliteli hizmet sağlamanız mümkündür. Hastalar, operatörler ve laboratuvar sahipleri için daha iyi, daha güvenilir sonuçlar elde edilebilir. Elbette en büyük laboratuvarlara yönelik çözümlerimiz de mevcuttur.

Her XN modülü üstün kalitede tanı imkanları ve her analiz için otomatik olarak kapsamlı kan sayım bilgileri sunmaktadır. Çekirdekli eritrositler (NRBC) her zaman sayıldığından, bunları manuel olarak saymanıza gerek kalmaz. Diferansiyel sayımlar güvenilirliği yüksek immatür granülosit sayımları (IG) sağlar. Ve işaretleme özelliği çok hassas olduğundan, çok daha az sayıda simire ihtiyaç duyacaksınız. Hatta kritik gelişmelerini hızlıca tespit ve takip edebilecek ve dolayısıyla YBÜ hastalarına örneğin, klinik önemi kanıtlanmış parametre kombinasyonları kullanarak daha çabuk yardım edebileceksiniz.

Karar sizin 

En küçük XN modelleri dahi artık ihtiyaçlarınıza uygun ek uygulamalar sunabilmektedir Anemi tanıları için bir parametre aralığı ister miydiniz? Peki ya otomatik vücut sıvısı analizi? Ya da trombositopenik örneklerden bile yüksek hassasiyette trombosit sayımları almanız mı gerekiyor? Yalnızca ihtiyacınız olan uygulamalara yatırım yaptığınızdan, analiz ve tedavilerinizi uygun şekilde düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz alanlarda uzmanlaşabilirsiniz. Ve daha uygun maliyetlere ulaşabilirsiniz. İş hacmi, büyüklük veya günün saatine bakılmaksızın.

Üretkenlik Değerleri

Profesyonel Hizmetler

XN klinik değerler

XN-L klinik değerler

Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html