FIT taraması

Kolorektal kanser (CRC) en sık tanı konulan kanserlerden biridir. İyi haber ise, yeterince erken tespit edildiği takdirde CRC görülme sıklığının ve ölüm oranının anlamlı derecede düşürülebildiğidir.

Fekal immüno-kimyasal testler (FIT) vücuda müdahale gerektirmez ve dışkıda çıplak gözle görülemeyen kanı tespit edebilmektedir. FIT basitliği sayesinde hâlihazırda CRC taraması için müdahale gerektirmeyen en iyi test olarak kabul edilmektedir.

Kolon kanserini önlemek veya erken tespit etmek için FIT yaptırarak kendi sağlığınıza biraz zaman ayırın. Daha ayrıntılı bilgi için, lütfen ‘Tarama için FIT’ www.fitscreening.eu/patients web sitemizi ziyaret edin.

Hücre analizi için öncü akış sitometreleri

Sysmex Partec, 5'e kadar ışık kaynağına ve 16 optik parametreye sahip ultra-kompakt masaüstü akış sitometrisi analizörlerinden oluşan geniş kapsamlı bir ürün grubu sunmaktadır. Özel bilimsel ve endüstriyel uygulamalara sahip sistemlerimizin ve optimize reaktif kitlerimizin rutin araştırmalardan karmaşık, üst düzey araştırmalara uzanan bir kapsamı vardır.

Sağlık, mikrobiyoloji ve endüstriyel uygulamaların (gıda kalite kontrolü gibi) yanı sıra bitki ve hayvan sitolojisi alanlarındaki tüm akış sitometri uygulamalarında, Sysmex Partec'in eşsiz mikrosaniyelik gerçek zamanlı edinim özelliğinden yararlanılır. Bu özellik sayesinde hücreler, hücresel alt kümeler ve diğer partiküllerin volümetrik bazda gerçek zamanlı mutlak sayımının yapılması mümkün olur.

Gerçek Volümetrik Mutlak Sayım tekniği, başka hiçbir akış sitometresinde bulunmayan, Sysmex Partec akış sitometri sistemlerine has, eşsiz bir özelliktir. Mutlak sayıma ek olarak, her örnek için hücre veya partikül konsantrasyonu da belirlenir.

Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html