FIT taraması

Kolorektal kanser (CRC) en sık tanı konulan kanserlerden biridir. İyi haber ise, yeterince erken tespit edildiği takdirde CRC görülme sıklığının ve ölüm oranının anlamlı derecede düşürülebildiğidir.

Fekal immüno-kimyasal testler (FIT) vücuda müdahale gerektirmez ve dışkıda çıplak gözle görülemeyen kanı tespit edebilmektedir. FIT basitliği sayesinde hâlihazırda CRC taraması için müdahale gerektirmeyen en iyi test olarak kabul edilmektedir.

Kolon kanserini önlemek veya erken tespit etmek için FIT yaptırarak kendi sağlığınıza biraz zaman ayırın. Daha ayrıntılı bilgi için, lütfen ‘Tarama için FIT’ www.fitscreening.eu/patients web sitemizi ziyaret edin.

Silent Design

Symex'de, dünya çapında ürünlerimizin mükemmelliğiyle tanınırız. Her zaman mükemmel olmayı amaçladığımız bir yolda yürüyoruz. Temel hususlardan biri ürünlerimizin, her seviyeden müşterimizin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verdiğinden emin olmaktır. Ve buna ürünlerimizin tasarımı da dahildir.

Tasarım, bir ürünün nasıl göründüğünden çok daha fazlasıdır. Tasarım, müşteri deneyiminin bütününü etkiler. Bizim yanıtımız, Silent Design konseptimizdir.

Silent Design ses ile ilgili bir konsept değildir. Ürünlerin en temel özelliklerine kadar ayrı ayrı ele alınmasıdır. Kullanıcılarımıza gerçekten ihtiyaç duydukları özellikleri ve ürünleri temin etmektir. Deneyimi kusursuz ve zarif bir hale getirmektir. Ve ürünlerimizin mütevazi görünümüyle birlikte belirgin biçimde güçlü olmasını sağlamaktır.

Silent Design konseptimizde, kullanıcı deneyimini sürekli geliştirmek için beş temel prensibe odaklanıyoruz.

  • Kişi
  • Alan
  • Yüzey
  • Seri
  • Uzun ömürlülük

Silent Design ürünlerimiz olumlu deneyim oluşturmak için beş prensibin hepsini göz önünde bulundurur. Ürün ile kişi arasında. Mevcut alanı en mükemmel şekilde kullanılabilir hale getirerek. Cihaz ile kurulan kolay etkileşim sayesinde. Görünüm ve çalışma yönünden tutarlılık. Ve uzun ürün kullanım ömrü güvencesi.

Sonuç? Teknoloji yönünden eşsiz ürünler, üstün kullanıcı deneyimi sunmakta ve küresel liderlik konumumuzu yansıtmaktadır.

Silent Design® konseptinin 5 ilkesi

Silent Design® products

Size nasıl yardımcı olabiliriz

Sizin için buradayız !

Sorularınız ve bildirimleriniz için
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY
XN tasarımını görün
Özellikleri görün
Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html