Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanıyor olmanızdan dolayı buna izin verdiğinizi kabul ediyoruz. Tanımlama bilgisi, bu web sitesinin sayfalarıyla birlikte gönderilen ve tarayıcınız tarafından bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan basit ve küçük bir dosyadır. Saklanan bilgiler, web sitemizi bir sonraki ziyaretinizde tekrar sunucularımıza gönderilebilir.More information
Bu mesajı gizle
Sysmex Turkey
Menu

Süreklilik

Genel kurumsal sorumluluk stratejimiz Japonya’da bulunan ve üretimimizin çoğunun gerçekleştirildiği Genel Merkezimizde belirlenir. Ancak bu durum bizim kendi tamamlayıcı girişimlerimiz üzerinde çalışmadığımız anlamına gelmemelidir - bunlar üzerinde çok sıkı çalışıyoruz!

Kurumsal sosyal sorumluluk, sadece bir şirketin sosyal konularda sorumlu olması anlamına gelir. Bunun çeşitli yönleri vardır ve anladığımız kadarıyla sosyal kelimesini gerçekten dışarıda bırakabilirsiniz. Kurumsal sorumluluk kendi eylemlerimizden sorumlu olmaktır. Aslında , bu sadece bizim kim olduğumuzun bir parçasıdır, diğer bir deyişle kurumsal DNA'mızın içindedir – bu nedenle biz doğal olarak sorumluluk bilinciyle hareket ettiğimize eminiz.

Biz hem iş hem de kişilerle ilişkilerimizde dürüst ve özgün davranmaktayız. Kişilere ve süreçlere dürüstlükle ve saygılı davranırız. Aynısı çevre için de geçerlidir. Çevresel etkilerimizin çoğu ürünlerimizin büyük bir kısmının üretildiği Japonya'dadır. Ancak, reaktiflerimiz Almanya'da üretilmektedir ve üretim tesisimiz, enerji ve kaynak tüketimi açısından son teknoloji ürünüdür. Ayrıca çok modern bir fotovoltaik sistem de içermektedir.

Büyük resme ilaveten çalışanlarımız da mikro ölçekte önemli katkılarda bulunmaktadır. Çok sayıda bağış kampanyasını desteklemekteyiz ve çevresel performansımızdaki iyileştirmeleri ele alan bir çevre çalışma grubumuz bulunmaktadır. Başka bir başarılı bir yerel girişim ise ‘Sysmex Çocuklara Yardım Ediyor’ projemiz olup bu kapsamda artık kullanmadığımız tam olarak çalışır durumdaki bilgisayarları okullara, eğitim merkezlerine, vb. bağışlamaktayız.

Söz konusu olan ister insanlar, ister iş, isterse doğal çevre olsun, etrafımıza karşı sorumlu olmak kimliğimizin bir parçasıdır. Yaptığımız her faaliyette bunu görebilirsiniz.

Copyright © Sysmex Europe GmbH. All rights reserved.