Sysmex Turkey
Sysmex Europe
Other Sites
Menu

İpuçları ve tavsiyeler

Gördüğünüzü beğendiğinize ve size uygun olabilecek bir iş olduğuna mı karar verdiniz? Veya ileride açılabilecek bir iş için bize özgeçmişinizi ve diğer ayrıntıları göndermek mi istiyorsunuz? Bu durumda bize bir başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Aşağıda yer alan bilgiler, en iyi şekilde nasıl başvuracağınız ve sizinle ilgili hangi bilgileri istediğimizle ilgili bazı ipuçları sağlamaktadır.

Kapak yazısı

Gördüğümüz ilk şey kapak yazınızdır. Bu nedenle, başvuranlar arasında bu görev için doğru aday olduğunuzu bize göstermek için bu fırsattan yararlanın. İlgimizi çekin. Bunu yaparken, aşağıdaki sorulara cevap vermeye çalışın:

  • Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz?
  • Neden bu ilgili iş için istediğimiz adaysınız?
  • İşten ne bekliyorsunuz ve bizden ne bekliyorsunuz?

Lütfen yazıyı kendiniz hazırlayın ve bir sayfadan uzun olmamasına dikkat edin. Burada kendinizi tanıtmaya çalıştığınızdan, çok mütevazı olmamalı ama abartıya da kaçmamalısınız. Bu ikisi arasında bir denge kurabildiğiniz takdirde genellikle iyi bir izlenim bırakacaksınız. Ayrıca, elektronik bir belge olmasına rağmen yine de imzalamanız gerektiğini lütfen unutmayın.

Kapak yazısını belirli bir kişiye hitaben yazma konusunda endişelenmeyin. "Sayın Yetkili" ifadesi yeterli olacaktır.

Tablo şeklinde özgeçmiş

İyi bir özgeçmiş, kariyerinizin yapılandırılmış, açıkça belirtilmiş ve tercihen eksiksiz sunumu olarak nitelendirilir. Özgeçmiş genellikle tablo şeklinde yazılır ve eğitiminiz veya kariyerinizle ilgili en önemli aşamaları özetlemelidir. Kronolojik sıra hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yoktur. Eğitiminiz ile başlayarak halen bulunduğunuz görevle sona erdirebilirsiniz veya bunun tersi olabilir. Özgeçmişinizin sonunda dil becerilerinizi, ek bilgilerinizi, iş dışındaki etkinliklerinizi, hobilerinizi vs. belirttiğinizden emin olun. Güçlü bir özgeçmiş oluşturmanıza yardımcı olabilecek çok sayıda iyi web sitesi bulunmaktadır.

Çalışmayı gösteren kanıtlar

Lütfen başvurunuza iş referansları, okul bitirme sertifikası ve diğer değerlendirmeler gibi ilgili belgelerin kopyalarını ekleyin.

İnternet üzerinden başvurular – memnuniyetle kabul edilmektedir!

Daha hızlı işleme tabi tutabildiğimiz için internet üzerinden veya e-posta ile başvuruları kabul etmekteyiz. Ayrıca bunlara derhal yanıt verilmektedir.

Belgelerinizi tarayabilir ve başvurunuza PDF formatında dosyalar olarak ekleyebilirsiniz. Lütfen mümkünse bize her başvuru için tek bir PDF belgesi gönderiniz. Belgelerinizin büyüklüğü 5 MB'ı geçmemelidir.

Belgenizi oluşturduktan sonra info@sysmex.com.tr adresine gönderin. Açık pozisyon bulunan işlerimizle ilgili sorularınız için bizi +90 216 681 66 00 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Başvurunuzu işleme koymak için bize zaman tanıyın. Başvurunuzun durumu ile ilgili bilgi konusunda mümkün olan en kısa zamanda size geri döneceğiz.

İleride yapılacak olan bir iş mülakatı için hazırlık yapmalı mıyım?

Evet! Bu konuda çok fazla endişelenmeyin –bu Sysmex hakkında bir test değildir– ancak bizim kim olduğumuza ve ne yaptığımıza dair biraz bilgiye sahip olmanız iyi olacaktır. Toplantıdan önce, Sysmex ve ilgili işin özellikleri hakkında bilgi edinmek için web sitemizi ve bulabileceğiniz başka kaynakları inceleyin. Bu sayede mülakat, hem sizin hem de bizim açımızdan belirli amaçlar doğrultusunda yapılabilecektir.

Bununla birlikte sonuç olarak amaç, sizi daha iyi tanımak ve bu durumun, iki tarafın da yararına olup olmayacağını görmektir. Mülakat, sizin hakkınızdaki merak ettiğimiz konularda sorularımızın cevaplanması ve size bizimle veya işle ilgili sorularınızın cevaplanması için fırsat verilmesi açısından önemlidir. Bu mülakat ilgili herkes için keyifli bir deneyim olacak ve birlikte bir geleceğe sahip olup olamayacağımızı anlamamıza yardım edecektir!

İşler

Yeteneklerinizi bizimle değerlendirin

İş ilanları

Çalışma alanları

We employ all sorts of expertise

Find your expertise
Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Contact Sysmex
Bize ulaşın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html