Sysmex Turkey
Sysmex Europe
Other Sites
Menu

HSBA programı süreci

Şirket olarak başarılı olmamızın temel nedenlerinden biri bilgiye önem vermemizdir. İşimizin her alanında yaptığımızı çok iyi biliyor olmamız bizim için önemlidir. Öğrenmeyi seviyoruz ve her zaman daha iyi olmak ve daha iyiyi yapmak için çaba harcayarak yapmak istediğimizi elde ediyoruz. Bu durum, üç yıllık ikili çalışma programımız da dâhil olmak üzere eğitim programlarımızda da görülmektedir. Biz Fen Bilimleri lisans derecesi (BSc) sunmak için Hamburg İşletme Fakültesi (HSBA) ile yakın işbirliği içinde çalışmaktayız.

Üç yıl uzun bir süre gibi görünebilir, ama genellikle beklediğinizden çok daha hızlı geçer. Departmanlarla ve iş arkadaşlarınızla tanıştırıldıktan hemen sonra ilk projeler sizi bekliyor olacaktır. Departmanlarda bir öğrenci ve kursiyer grubu içinde veya tek başınıza işe başlayabilirsiniz. İlk yıl içinde temel iş süreçlerimizde görev alan tüm departmanları tanıyacak ve böylece işlerin burada nasıl yürüdüğünü genel olarak göreceksiniz.

İlk yıl

Farklı departmanlar arasındaki bağlantıları anlamanız bizim için önemlidir, çünkü bu durum eğitiminizin uygulama aşamaları için tüm sistemin nasıl çalıştığını anlamanızın tek yoludur. Prosedürleri ve iş süreçlerini anladığınız takdirde büyük resmi gerçekten görebileceksiniz. Bu, tüm stajyerlik ve ikili çalışma kurslarındaki eğitimin ilk yıl hedefidir.

İkinci yıl

İkinci yılda, süreç zincirinin aynı öneme sahip parçaları olan diğer departmanları tanıyacaksınız. Burada, küçük projelerden sorumlu olacak ve belki de proje teziniz için bir konu bulacaksınız – bu ikinci yılda üniversitedeki teori aşamasının bir parçası olacaktır.

Üçüncü yıl

Üçüncü yılda, Sysmex’te en fazla iki değişik departmanda uzmanlığınızı genişleteceksiniz. Bu noktada, lisans tezinizi hangi departmanda yazacağınızı ve hangi konuyu kapsayacağını birlikte kararlaştıracağız. İdeal olarak, biz burada sizin Sysmex’teki profesyonel kariyerinizin temelini atacağız – ve bu nedenle hangi departmanın kariyerinizin başlangıcı için en iyi fırsatı sunduğuna yakından bakacağız.

Ve sonra...

Çalışmalar bu kadar çabuk biçimde sona erer. Peki, sırada ne var?

Şüphesiz ki bizimle birlikte olma kararı her zaman elinizde olmuştur ve hep böyle olmaya devam edecektir. Ancak, eğitiminiz boyunca amacımız şirketimiz için profesyonellerin eğitilmesi olmuştur. Birbirimizden memnun olduğumuz takdirde ilişkimizi devam ettirebileceğimizi ve artık eğitimli bir uzman olarak sizin bizim bünyemizde kariyerinize başlamak isteyeceğinizi ümit ediyoruz. Elbette herhangi bir şey konusunda söz veremeyiz, ancak hedeflerinizi ve dileklerinizi mümkün olduğu kadar kolaylaştırmaya çalışırız! Sonuçta, her şey sizin ve bir şirket olarak bizim aramızdaki kimyaya bağlıdır. Deneyimlerimiz bize ikili çalışma programlarının son derece popüler olduğunu öğretti. Bitirdikten sonrada bizimle çalışmaya devam etmek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Biz bunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

İşler

Yeteneklerinizi bizimle değerlendirin

İş ilanları

Çalışma alanları

We employ all sorts of expertise

Find your expertise

Başarılı başvurular için ipuçları ve tavsiyeler

Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Contact Sysmex
Bize ulaşın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html