FIT taraması

Kolorektal kanser (CRC) en sık tanı konulan kanserlerden biridir. İyi haber ise, yeterince erken tespit edildiği takdirde CRC görülme sıklığının ve ölüm oranının anlamlı derecede düşürülebildiğidir.

Fekal immüno-kimyasal testler (FIT) vücuda müdahale gerektirmez ve dışkıda çıplak gözle görülemeyen kanı tespit edebilmektedir. FIT basitliği sayesinde hâlihazırda CRC taraması için müdahale gerektirmeyen en iyi test olarak kabul edilmektedir.

Kolon kanserini önlemek veya erken tespit etmek için FIT yaptırarak kendi sağlığınıza biraz zaman ayırın. Daha ayrıntılı bilgi için, lütfen ‘Tarama için FIT’ www.fitscreening.eu/patients web sitemizi ziyaret edin.

Sysmex'te çalışmak için 5 iyi neden

  • Hematolojide dünya lideri, koagülasyon, idrar analizi, yaşam bilimleri ve biyolojik bilimlerde mükemmeliyet
  • Her zaman en iyi personel arayışında olan, resmi olarak bir ‘Great Place to Work©’
  • Mükemmeliyet ve bilgi tutkusu
  • Bireyselliğe içten saygı gösteren rahat bir ortam
  • Uzmanlığını yeni iş alanlarında kullanarak büyümekte olan bir şirket

Şimdi başvur

Specialist Technical Customer Support

Referans No.: Etiketler: Česká republika, Full time

Hledáme motivovaného, odborně zaměřeného kandidáta na naši technickou hotline linku.

Jsme japonská firma s celosvětovou působností, vyvíjíme a prodáváme inovativní diagnostické systémy pro laboratoře, kliniky, lékaře a výzkum. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi řešení na míru, které je základem dlouhodobých obchodních vztahů.

Region: celá ČR
Termín nástupu:    dohodou
Pracovní poměr: plný úvazek

Nabízíme:

  • Být součástí servisního týmu v obchodní společnosti
  • Stabilní pracovní podmínky, práce na plný úvazek
  • Pevnou pracovní dobu 7:30 – 16:00
  • Práce z home office (celý týden) - celá ČR
  • Možnot přivýdělku při servisních pohotovostech
  • Profesionální zaškolení, pravidelné doškolování
  • Online přístup k informacím přímo od výrobce
  • Firemní benefity
  • Kvalitní technické vybavení
  • Výborný kolektiv

    Náplň práce:

    • Příjem technických požadavků z laboratoří CZ a SK (telefonicky, elektronicky), technická hotline linka
    • Přímá komunikace se zákazníkem
    • Vyřizování servisních objednávek
    • Hledání a nabízení technického řešení problému
    • Vzdálené připojování k zákazníkům (vzdálená správa systémů, analyzátorů)
    • Objednávání náhradních dílů
    • Delegování nevyřešených servisních požadavků na servisní techniky
    • Evidence v elektronických systémech
    • Aktualizace interní Knowledge base

    Požadavky:

    • Spolehlivost
    • Výborné komunikační dovednosti CZ slovem i písmem
    • Znalost anglického jazyka –  min. středně pokročilý
    • Pokročilá znalost Windows a Microsoft office, Linux výhodou
    • Schopnost rychlého rozhodování a hledání rychlého řešení
    • Schopnost pracovat na úkolech souběžně
    • Být ochoten a schopen se stále vzdělávat
    • Osobní iniciativa
    • Znalosti v oboru laboratorních vyšetření vítány
    • Psaní všemi 10 výhodou

    V případě zájmu o práci v naší společnosti zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail office@sysmex.cz

    Listeye geri dön
    Growing your knowledge
    Akademimizi ziyaret edin
    Contact Sysmex
    Bize ulaşın
    Medya Merkezi'mizden yararlanın
    Tümü
    • Tümü
    • Belgeler
    • Podcast'ler
    • Görüntüler
    • Videolar
    Podcast’ı izleyin
    Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
    Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
    Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
    Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
    Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
    Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html