FIT taraması

Kolorektal kanser (CRC) en sık tanı konulan kanserlerden biridir. İyi haber ise, yeterince erken tespit edildiği takdirde CRC görülme sıklığının ve ölüm oranının anlamlı derecede düşürülebildiğidir.

Fekal immüno-kimyasal testler (FIT) vücuda müdahale gerektirmez ve dışkıda çıplak gözle görülemeyen kanı tespit edebilmektedir. FIT basitliği sayesinde hâlihazırda CRC taraması için müdahale gerektirmeyen en iyi test olarak kabul edilmektedir.

Kolon kanserini önlemek veya erken tespit etmek için FIT yaptırarak kendi sağlığınıza biraz zaman ayırın. Daha ayrıntılı bilgi için, lütfen ‘Tarama için FIT’ www.fitscreening.eu/patients web sitemizi ziyaret edin.

Sysmex'te çalışmak için 5 iyi neden

  • Hematolojide dünya lideri, koagülasyon, idrar analizi, yaşam bilimleri ve biyolojik bilimlerde mükemmeliyet
  • Her zaman en iyi personel arayışında olan, resmi olarak bir ‘Great Place to Work©’
  • Mükemmeliyet ve bilgi tutkusu
  • Bireyselliğe içten saygı gösteren rahat bir ortam
  • Uzmanlığını yeni iş alanlarında kullanarak büyümekte olan bir şirket

Şimdi başvur

Application Specialist

Referans No.: Etiketler: Česká republika, Full time

Hledáme motivovaného, odborně zaměřeného kandidáta na pozici Aplikační specialista se specializací na oblast in vitro diagnostika, močová analýza.

Jsme japonská firma s celosvětovou působností, vyvíjíme a prodáváme inovativní diagnostické systémy pro laboratoře, kliniky, lékaře a výzkum. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi řešení na míru, které je základem dlouhodobých obchodních vztahů.

Region: Čechy + kanceláře firmy (Praha, Brno)
Termín nástupu:    dohodou
Pracovní poměr: plný úvazek

Nabízíme:

  • zázemí etablované mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv
  • zajímavé platové ohodnocení a bonusové schéma, možnost dalšího rozvoje
  • mnohotvárnou a pestrou práci při vstupu nových produktů na český trh
  • služební automobil, notebook, mobil

Požadujeme:

  • požadované vzdělání: vysokoškolské, obor medicína, farmacie, přírodní vědy
  • vítaná je praxe v oblasti biochemie
  • jazykové znalosti: AJ aktivně
  • počítačové znalosti: MS PowerPoint, Excel, Word - pokročilý
  • řidičský průkaz skupiny B

Osobnostní předpoklady:

  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, flexibilita, spolehlivost a zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení, iniciativa a ochota cestovat

Náplň práce:

1. Post-instalační péče o zákazníky

  • Školení zákazníků na obsluhu a základní uživatelskou údržbu přístrojů.
  • Konzultace k uživatelskému nastavení analyzátorů a k interpretacím výsledků.
  • Příprava školících materiálů pro zákazníky.
  • Vedení uživatelských školení v Edukačním centru (Praha, Brno).
  • Příprava informačních materiálů pro zákazníky při aktualizaci stávajících produktů.

2. Znalost produktů, kontinuální vzdělávání v příslušném oboru

  • Účast na produktových, aplikačních školeních a workshopech organizovaných Sysmex Europe.
  • Aktivní sledování vývoje produktů a jejich softwarových aktualizací – předávání informací v rámci interní komunikace a komunikace se zákazníky.
  • Sledování vývoje oboru biochemie a doporučení odborné společnosti.

3. Dokumentace k produktům

  • Revize překladů dokumentace k produktům (proof-reading) ve spolupráci se Sysmex Europe.
  • Sledování aktualizací dokumentace.

4. Odborná podpora přípravy marketingových materiálů, prezentace produktů

  • Spoluúčast na přípravě odborných marketingových materiálů pro elektronickou i tištěnou formu.
  • Prezentace produktů v portfoliu Sysmex CZ s.r.o. v rámci akcí Sysmex CZ s.r.o. nebo v rámci odborných akcí zákazníků.

5. Týmová spolupráce

  • Podpora servisního a obchodního týmu formou odborných konzultací.
  • Spolupráce se Sysmex Europe při řešení neshod a konzultací nejasných případů analýzy.

V případě zájmu o práci v naší společnosti zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail office@sysmex.cz

Listeye geri dön
Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Contact Sysmex
Bize ulaşın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html